رفتن به بالا
  • شنبه - ۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۵:۵۶
  • کد خبر : ۴۰۱۵۶
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
بحث و بررسی موضوعات مهم شهری در دوران شیوع ویروس کرونا؛

مهندس بهارمست در هفتمین جلسه هیأت اجرایی مجمع شهرداران آسیایی شرکت کرد

عصرصادق ، معاون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری رشت در هفتمین جلسه هیأت اجرایی مجمع شهرداران آسیایی که به طور ویدئوکنفرانس برگزار شد، شرکت نمود.   به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، مهندس علی بهارمست در این نشست ویدئوکنفرانس که با عنوان “بهداشت و اقتصاد شهری شهرهای […]

عصرصادق ، معاون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری رشت در هفتمین جلسه هیأت اجرایی مجمع شهرداران آسیایی که به طور ویدئوکنفرانس برگزار شد، شرکت نمود.

 

به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، مهندس علی بهارمست در این نشست ویدئوکنفرانس که با عنوان “بهداشت و اقتصاد شهری شهرهای آسیایی پس از کرونا ویروس” برگزار شده بود، شرکت کرد و مسائل و موضوعات مهم شهری را در دوران شیوع ویروس کرونا مورد بحث و بررسی قرار داد.

در این نشست تأکید گردید که ویروس کرونا به دلیل ناشناخته بودن و شیوع بسیار گسترده آن نه تنها سلامت جامعه که اقتصاد اجتماع را نیز تحت تاثیر قرار داده و به تبع آن شهرداری ها را دچار مشکل کرده است.

اعضای هیأت اجرایی مجمع شهرداران آسیایی در این نشست به بیان آخرین دیدگاه ها، نظرات و تجارب خود در زمینه پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا و همچنین راهکارهای پیشنهادی خود برای برون رفت از وضعیت کنونی پرداختند.

گفتنی است شهرداری رشت به دنبال انتشار خبر شیوع ویروس کرونا عملیات ضدعفونی و گندزدایی معابر، اماکن، مبلمان شهری، تأسیسات و تجهیزات شهر را بر عهده داشته است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه