رفتن به بالا
  • شنبه - ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۳
  • کد خبر : ۴۰۰۶۳
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

اداره مطالعات و پژوهش شهرداری رشت یادداشتها و مقالات کوتاه حوزه شهری را ارائه می کند

عصرصادق؛ شهرها پدیده هایی دائماً در حال تغییر هستند که توسعه تکنولوژی، غلبه ماشین بر انسان، پیچیدگیهای زندگی شهری، نیازهای انسانی و … لزوم توجه هر چه بیشتر به موضوعات شهری را ایجاب می کند. به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت فاطمه مهاجر مدیر نوسازی و تحول اداری شهرداری […]

عصرصادق؛ شهرها پدیده هایی دائماً در حال تغییر هستند که توسعه تکنولوژی، غلبه ماشین بر انسان، پیچیدگیهای زندگی شهری، نیازهای انسانی و … لزوم توجه هر چه بیشتر به موضوعات شهری را ایجاب می کند.

به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت فاطمه مهاجر مدیر نوسازی و تحول اداری شهرداری رشت با اعلام این مطلب گفت: به همین دلیل اداره مطالعات و پژوهش مدیریت نوسازی و تحول اداری شهرداری رشت اقدام به تهیه یادداشتها، گزارشها و مقالاتی کوتاه مرتبط با مدیریت شهری و حوزه مسائل شهری اعم از تجارب شهرها، تحلیل مسائل شهری، رشت پژوهی و … نموده که قابلیت بهره برداری برای مدیران شهری، پژوهشگران و همه علاقه مندان به موضوعات شهری را دارد.

مهاجر گفت: این یادداشت ها و گزارش ها در پرتال مدیریت نوسازی و تحول اداری شهرداری رشت به نشانی: http://rpcrasht.ir/ و زیرپرتال اداره مطالعات و پژوهش به نشانی: http://pajoohesh.rpcrasht.ir  در بخش بانک های اطلاعاتی قابل دسترس است.

همچنین اعلام شده که مدیریت نوسازی و تحول اداری شهرداری رشت آمادگی دریافت یادداشت ها و مقالات کوتاه صاحبنظران در زمینه ی مدیریت شهری، تحلیل مسائل شهری، رشت پژوهی، تجارب دیگر شهرها، ارائه راهکارها و پیشنهادهای کاربردی در زمینه چالش ها و پتانسیل های شهری را دارد.

در این راستا نرجس محجوب رئیس اداره مطالعات و پژوهش شهرداری رشت نیز گفت: هم اکنون یکی از این یادداشتها با عنوان “دوچرخه بهترین وسیله نقلیه در پسا کرونا از نظر سازمان ملل متحد” در پرتال این مدیریت قابل بهره برداری است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه