رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۸
  • کد خبر : ۳۹۸۶۱
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

نگاه درست به تامین اجتماعی و درک واقعی از تکالیف آن باید در جامعه نهادینه گردد

عصرصادق ؛ درراستای فعالیتهای تعاملاتی و تقویت ارتباط متقابل با شرکای اجتماعی ، طی نشستی صمیمانه ، مدیرکل و سرپرست معاونت بیمه ای تامین اجتماعی گیلان با اعضای هیات مدیره انجمن دندانپزشکان استان دیدار و پیرامون مباحث مختلف صنفی و دغدغه های بیمه ای دندانپزشکان بعنوان یکی از گروههای کارفرمایی به گفتگو پرداختند . علی […]

عصرصادق ؛

درراستای فعالیتهای تعاملاتی و تقویت ارتباط متقابل با شرکای اجتماعی ، طی نشستی صمیمانه ، مدیرکل و سرپرست معاونت بیمه ای تامین اجتماعی گیلان با اعضای هیات مدیره انجمن دندانپزشکان استان دیدار و پیرامون مباحث مختلف صنفی و دغدغه های بیمه ای دندانپزشکان بعنوان یکی از گروههای کارفرمایی به گفتگو پرداختند .

علی حسین نژاد مدیرکل تامین اجتماعی گیلان در این نشست با تاکید بر ضرورت تعاملات دوسویه با شرکای اجتماعی ، ضمن اعلام آمادگی برای هرگونه همکاری و مشاوره کارشناسی و اجرای دوره های آموزشی برای اعضای انجمن ، افزود : نگاه درست به تامین اجتماعی و درک واقعی از تکالیف آن یکی از اموری است که باید در جامعه نهادینه گردد .

ایشان همچنین اظهار داشت : آشنایی هرچه بیشتر کارفرمایان و بیمه شدگان با سازمان ، قوانین و حقوق متقابل ، سبب روانسازی بیشتر فرایندها ، تسهیل امور و رضایتمندی مضاعف خواهد گردید و بمنزله بازی برد برد برای طرفین است که منافع آن نصیب همکان خواهد شد .

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان خاطرنشان ساخت : اعتقاد داریم که هرچقدر به شرکای اجتماعی نزدیکتر باشیم این مهم منجر به درک و شناخت بیشتری از ابعاد و زوایای سازمان و مشارکت و احساس مسئولیت بیشتر مخاطبان میگردد .

علی حسین نژاد در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه آثار نگاه منفعلانه و موضعگیرانه به تامین اجتماعی از سوی کارفرمایان و یا تصمیمهای ناصواب و مصوبات تحمیلی در آراء ، عملکردی نامطلوب را شکل میدهد افزود : این مسئله فقط به سازمان ، یا بیمه شده و کارفرما ختم نشده بلکه آسیب های اجتماعی در جامعه را رقم میزند .

در این نشست پیرامون موضوعات متفاوتی همچون نحوه تنظیم لیست منشی ها و نیروهای خدماتی در مطب ها ، وضعیت بیمه شدگان این حوزه در دوران تعطیلی ناشی از شیوع ویروس کرونا و … بحث و تبادل نظر گردید .

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه