رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶
  • کد خبر : ۳۸۹۷۲
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
رئیس مرکز اورژانس گیلان

چهارشنبه آخر سال در گیلان با ۲۵ مصدوم به پایان رسید/۶ نفر در بیمارستانها بستری هستند

؛ رییس مرکز اورژانس استان گفت:چهارشنبه آخر سال در گیلان ۲۵ مصدوم برجا گذاشت که از این تعداد ۴ زن و ۲۱ مرد بودند و بیشترین نواحی آسیب دست و سپس پا و گردن بوده است. وی در ادامه افزود:  تعداد ۶ نفر در بیمارستان های استان بستری شدند و ۱۹نفر نیزترخیص شده اند. دکتر […]

؛ رییس مرکز اورژانس استان گفت:چهارشنبه آخر سال در گیلان ۲۵ مصدوم برجا گذاشت که از این تعداد ۴ زن و ۲۱ مرد بودند و بیشترین نواحی آسیب دست و سپس پا و گردن بوده است.

وی در ادامه افزود:  تعداد ۶ نفر در بیمارستان های استان بستری شدند و ۱۹نفر نیزترخیص شده اند.

دکتر پیمان اسدی بیشترین رده سنی را ۱۰ تا ۲۰ سال عنوان کرد وگفت:تعداد ۹ نفر رده سنی ۱۰ تا ۲۰ سال دچار بیشترین آسیب شده اند. و بیشترین وسیله ای که آسیب زا بوده است ترقه عنوان شده است.

رییس فوریتهای پزشکی گیلان به کاهش چشم گیر آمار مصدومین چهارشنبه آخرسال نسبت به سال گذشته اشاره کرد و این کاهش را نتیجه همکاری  مردم و ارتباط مستمر با رسانه های جمعی،صدا وسیما،خبرگزاری ها در جهت افزایش آگاهی مردم و کاهش حوادث احتمالی دانست.

شایان ذکر است سال گذشته تعداد ۱۳۶ نفر شامل ۱۰۵ مرد  و ۳۱ زن در اثر حوادث مربوط به چهارشنبه آخر سال به بیمارستان های استان گیلان مراجعه کرده و مورد مداوا قرار گرفتند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه