رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۱
  • کد خبر : ۳۸۹۲۹
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
دلجویی استاندار گیلان از معلم وظیفه شناس و مهربان آستارایی؛

نزد افکار عمومی سربلند و سرافراز هستید

عصرصادق ؛ استاندار گیلان در گفت‌وگوی تلفنی با معلم مهربان آستارایی ، او را نزد افکار عمومی سربلند و سرافراز دانست و از مسئولیت پذیری اش نسبت به دانش آموزان قدردانی کرد.  دکتر ارسلان زارع امروز (یکشنبه) در گفت‌وگوی تلفنی با خانم صفایی از معلمان خوش نام شهرستان آستارا ، او را نزد افکار عمومی […]

عصرصادق ؛ استاندار گیلان در گفت‌وگوی تلفنی با معلم مهربان آستارایی ، او را نزد افکار عمومی سربلند و سرافراز دانست و از مسئولیت پذیری اش نسبت به دانش آموزان قدردانی کرد.

 دکتر ارسلان زارع امروز (یکشنبه) در گفت‌وگوی تلفنی با خانم صفایی از معلمان خوش نام شهرستان آستارا ، او را نزد افکار عمومی سربلند و سرافراز دانست و ابراز امیدواری کرد در سال جدید او و همسرش را که هر دو یک زوج خوب و باصفای آستارایی و از فرهنگیان هستند، ملاقات کند.

نماینده عالی دولت در گیلان اظهار کرد: از اینکه خانم معلم مهربان با عشق و علاقه و احساس مسئولیت به دانش آموزان در فضای مجازی تعلیم و درس آموزی می‌دهد، بسیار لذت بردم و جا دارد صمیمانه از شما تشکر و قدرشناسی کنم.

وی ضمن خداقوت به این معلم مهربان آستارایی ، از حس مسئولیت پذیری فرهنگی و اجتماعی او و نیز توجه اش به دانش آموزان قدردانی و دلجویی کرد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه