رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۷
  • کد خبر : ۳۸۱۹۷
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
سرپرست اداره کل تامین اجتماعی گیلان :

رشد ۷/۲ درصدی بیمه شدگان مشاغل آزاد در تامین اجتماعی گیلان

عصرصادق ؛ محمد موافق سرپرست اداره کل تامین اجتماعی گیلان با اعلام این خبر افزود : در پایان سال ۹۷ تعداد بیمه شدگان گروه مشاغل آزاد در تامین اجتماعی گیلان ۶۳۹۴۲ نفر بوده است که این رقم در آذرماه با رشدی ۷/۲ درصدی به ۶۸۵۸۸ نفر رسیده است . ایشان با بیان اینکه تنها در […]

عصرصادق ؛ محمد موافق سرپرست اداره کل تامین اجتماعی گیلان با اعلام این خبر افزود : در پایان سال ۹۷ تعداد بیمه شدگان گروه مشاغل آزاد در تامین اجتماعی گیلان ۶۳۹۴۲ نفر بوده است که این رقم در آذرماه با رشدی ۷/۲ درصدی به ۶۸۵۸۸ نفر رسیده است .

ایشان با بیان اینکه تنها در یک ماهه آذر شاهد رشد یک درصدی در این شاخص بیمه ای یعنی رشد بیمه شدگان مشاغل آزاد بوده ایم اظهار داشت : در آذرماه امسال تعداد بیمه شدگان مشاغل آزاد از ۶۷۸۹۷ نفر به ۶۸۵۸۸ نفر رسید .

سرپرست اداره کل تامین اجتماعی گیلان با اشاره به ملحق گردیدن حدود ۵۰۰۰ بیمه شده اختیاری و مشاغل آزاد در نه ماهه لغایت آذرماه سالجاری به جرگه بیمه شدگان تامین اجتماعی ، اذعان داشت : از ابتدای دیماه طرح ویژه این اداره کل بمنظور جذب علاقمندان در این گروهها و همچنین شناسایی افراد فاقد بیمه در کارگاهها با استفاده از ارسال پیامک به سامانه استانی تامین اجتماعی گیلان آغاز گردید که انتظار داریم بازخوردهای آن در آمار ماههای آتی محسوس باشد .

محمد موافق همچنین تعداد مستمری بگیران تامین اجتماعی گیلان در پایان آذرماه را ۱۳۱۶۹۳ نفر بیان و اظهار داشت : افزایش ۶۳۰ نفر مستمری بگیر در طی ماه آذر بیانگر رشد روزانه ۲۱ نفر در استان میباشد .

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه