رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۳
  • کد خبر : ۳۸۱۸۲
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان رشت

درد خانواده هایی که معطل نان شب هستند ورود به انتخابات را تکلیف من کرد/مبنای فکری من انقلابیگری است /وابسته به هیچ لیست و جناحی نیستم

عصرصادق ؛ نادر حسینی کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان رشت دارای ؛ ۲۲ سال سابقه فعالیت فرهنگی، اجتماعی و قرآنی؛در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: در طول ۲ سال فعالیتم در مسیر انقلاب و ارزشهای انقلای و ولایت فقیه حرکت کرده ام. موسس بیش از ۵۰ مرکز فرهنگی قرآنی در استان گیلان با […]

عصرصادق ؛ نادر حسینی کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان رشت دارای ؛ ۲۲ سال سابقه فعالیت فرهنگی، اجتماعی و قرآنی؛در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: در طول ۲ سال فعالیتم در مسیر انقلاب و ارزشهای انقلای و ولایت فقیه حرکت کرده ام.

موسس بیش از ۵۰ مرکز فرهنگی قرآنی در استان گیلان با تاکید بر ماندگاری در مسیر انقلاب و انقلابی ماندن گفت: در حوزه های احزاب سیاسی فعالیت نداشته ام و بیشتر در مسیر فعالیتهای مردمی حرکت کرده ام.

وی با تاکید بر لزوم توجه به نیازها و الزامات زمان افزود: اکنون در گام دوم انقلاب هستیم و با توجه به بیانیه مقام معظم رهبری سعی در بهره مندی از جوانان در فعالیتهای خود داشته ام و بیش از ۳۰۰ جوان در مراکز قرآنی مشغول به کار شدند  بیش از ۱۰۰۰ مربی قرآنی در شهرهای مختلف گیلان و مازندران تربیت کردیم و همچنین بیش از ۲۰۰ ذاکر اهل بیت با ما همکاری داشته اند.

 

حسینی  در ادامه به تشریح دلایل و نیات خود جهت حضور در انتخابات مجلس پرداخت و افزود: اگر نمایندگان ادوار گذشته به  مردم و انقلاب خدمت می کردند  و واقعا آنچه که مردم و انقلاب می خواهند را در مقام عمل پیاده می کردند به ورود من و امثال من نیازی نبود ولی به علت عدم عملکرد مطلوب نمایندگان ادوار گذشته ؛ تکلیف بر ما شد که ورود کنیم.

وی اظهار داشت: در انتخابات شورای شهر به صورت مردمی و خودجوش حضور داشتم و در هیچ لیستی حضور نداشتم و با عنایت الهی ۷ هزار رای کسب کرده ام و این آرایی بالاتر از افرادی است که در سالهای قبل در شورا حضور داشتند و از امکانات خوبی نیز برخوردار بودند.

وی نضور برخی از افراد در میدان رقابت با هزینه های گزاف و برخورداری از حمایت های کلان را مورد انتقاد قرار داد و افزود: برخی از این افراد در سالهای گذشته امتحان خود را پس داده اند و امروز وظیفه رسانه هاست که وارد عرصه شوند و افراد متخصص و اصلح را که در احزاب و گروه های سیاسی وارد نشده اند را حمایت کنند.

حسینی خاطرنشان کرد: یک نماینده باید بتواند در طول چهار سال خدمت خود یک طرح از خود به یادگار بگذارد که بعدها از ان با نام آن طرح یاد شود شهید رجایی در یک مدت بسیار بسیار کوتاه ار خود چنین چیزی را به یادگار کذاشت و این است معنای مدیریت انقلابی و مدیر انقلابی تنها برای مردم خدمت می کند.

کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی  رسالت های یک نماینده مجلس در دوران ۴ ساله  را مورد واکاوی قرار داد و  خاطرنشان کرد: رسالت اول یک نماینده پیگیری مطالبات ملی و بین الملی، رسالت دوم پیگیری مطالبات استانی و رسالت سوم پیگیری مطالبات محله ای است.

 

حسینی با اشاره به ظرفیت های بالای استان گیلان در حوزه های مختلف صنعتی، کشاورزی و گردشگری تصریح کرد: متاسفانه بسیاری از سرمایه گذاران از گیلان عبور می کنند و در استان های همجوار سرمایه گذاری می کنند چرا که عدم تکریم سرمایه گذار در رشت صورت می گیرد .

وی با اشاره به وظایف محلی یک نماینده بیان داشت: در رشت بیش از ۵۰۰ محله وجود دارد و مردم مطالباتی دارند اینجا وظیفه دولت است و نمایندگان باید یقه دولت را ببپگیرند.

وی قانونگذاری صحیح، نظارت دقیق بر عملکرد مجلس و پیگیری مطالبات به حق مردم را سه وظیفه اصلی نماینده در مجلس عنوان کرد و افزود: خانواده هایی در گیلان وجود دارند که معطل نان شب هستند اگر قانون به درستی اجرا می شد چنین خانواده هایی در شهر ما نبودند، مبنای فکری من انقلابی گری است و سعی کرده ام وابسته به هیچ جناحی نباشم و پاسخگوی مردم باشم .

وی  گفت: ما ۲۵ ساله بودیم دوستان گفتند خیالتان راحت ما هستیم ما سی سالمان شد جریان همین روال بودم  و امروز ما ۴۰ سالمان شده است و هنوز پیشکسوتان میدان دار هستند و جایی برای جوانان نیست. بسیاری از جوانانی که وابسته به احزاب نیستند در لیست های انتخاباتی جایی ندارند.

وی با اشاره به ایجاد ۴۰ کارگروه با ۴۰ محور کاری گفت: این کارگروه ها در محورهای مختلف ورود می کنند و با بررسی معضلات و نگاه تخصصی و بیان راهکار تخصصی به من یاری خواهند رساند و من مجری این مجموعه تخصصی خواهم بود.

وی تاکید کرد: من به دنبال کار احسن هستم شاید قانونی باشد ولی با بازنگری به احسن تبدیل می شود و نظارت بر اجرای قانون می تواند بسیاری از مشکلات امروز مردم را حل کند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه