رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۶
  • کد خبر : ۳۸۱۳۲
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

برف در گیلان قربانی گرفت؛ فوت یک جوان ۱۸ ساله و مرد ۳۴ ساله

عصرصادق ؛ پیمان اسدی اظهار کرد: از صبح روز گذشته تاکنون، اوژانس گیلان موفق به انجام ۴۱۸ مورد امداد رسانی به مردم شریف گیلان شده است. وی تصریح کرد: از تعداد ۴۱۸ مورد ماموریت، ۲۲ مورد مختص حوادث برفی بوده است که شامل سرخوردگی ها، سقوط از سطح هم‌تراز، مسمومیت با منوکسید کربن و… است. رییس […]

عصرصادق ؛ پیمان اسدی اظهار کرد: از صبح روز گذشته تاکنون، اوژانس گیلان موفق به انجام ۴۱۸ مورد امداد رسانی به مردم شریف گیلان شده است.

وی تصریح کرد: از تعداد ۴۱۸ مورد ماموریت، ۲۲ مورد مختص حوادث برفی بوده است که شامل سرخوردگی ها، سقوط از سطح هم‌تراز، مسمومیت با منوکسید کربن و… است.

رییس اورژانس ۱۱۵ گیلان با بیان اینکه متاسفانه دو فوتی در استان گزارش شده است، افزود: یک مورد مربوط به یک مرد ۳۴ ساله که در اثر برف‌روبی از ساختمان سقوط کرد و در محل حادثه فوت شد.

وی خاطرنشان کرد: مورد دوم متاسفانه نوجوان ۱۸ ساله که به گفته شاهدین صحنه در اثر ریختن برف از سقف ساختمان دچار ایست قلبی تنفسی شد و علیرغم تلاش نیروهای اورژانس و همکاران بیمارستان جان خود را از دست داد.

اسدی با بیان اینکه سه مورد نیز انتقال مادر باردار به بیمارستان انجام شد گفت: دو مورد مسمومیت با گاز منوکسید کربن گزارش شد که اقدامات درمانی لازم برای مصدومان انجام شده است.

امداد رسانی ۷ ساعته به مادر باردار در برف و یخبندان

رئیس مرکز اورژانس گیلان گفت: ساعت ۱۰ صبح امروز سه شنبه ۲۲بهمن ماه ۹۸ وضعیت نامساعد مادر باردار ۲۵ ساله ای که در ۳۹ هفتگی بارداری بود به اطلاع اورژانس رسانده شد.

اسدی افزود: این ماموریت به علت مسدود بودن در اثر برف و صعب‌العبور بودن مسیر با کمک لودر و تراکتور شهرداری انجام شد که پس از رسیدن به محل حادثه اقدامات درمانی لازم در خصوص مادر ۲۵ ساله انجام شد و توسط فوریتهای پزشکی رودسر به یمارستان رامسر با موفقیت انتقال داده شد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه