رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲
  • کد خبر : ۳۸۱۳۰
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

تاکید استاندار گیلان به شهردار رشت برای بازگشایی کامل و سریع معابر اصلی شهری

استاندار گیلان به شهردار کلانشهر رشت تاکید کرد که با بسیج همه امکانات و نیروها، نسبت به بازگشایی کامل و سریع خیابان های اصلی شهری و راه های فرعی تا صبح فردا (چهارشنبه) اقدام کند.  دکتر ارسلان زارع سه شنبه شب به ناصر حاج محمدی تاکید کرد که با بسیج همه امکانات و نیروها، نسبت […]

استاندار گیلان به شهردار کلانشهر رشت تاکید کرد که با بسیج همه امکانات و نیروها، نسبت به بازگشایی کامل و سریع خیابان های اصلی شهری و راه های فرعی تا صبح فردا (چهارشنبه) اقدام کند.

 دکتر ارسلان زارع سه شنبه شب به ناصر حاج محمدی تاکید کرد که با بسیج همه امکانات و نیروها، نسبت به بازگشایی خیابان های اصلی و راه های فرعی کلانشهر رشت تا صبح فردا اقدام کند‌.
وی با اشاره به بازدیدهای خود از سطح شهر، بر ضرورت اهتمام تمامی نیروهای خدمات رسان برای رفع مشکلات ناشی از بارش برف تاکید کرد.

استاندار گیلان شب گذشته نیز همزمان با آغاز بارش ها، به صورت میدانی از سطح کلانشهر رشت بازدید و بر روند خدمات رسانی به شهروندان نظارت کرده بود.

همچنین ستاد مدیریت بحران گیلان در اطلاعیه ای اعلام کرده که مقاطع تحصیلی مدارس و دانشگاه های استان طی دو روز آتی (چهارشنبه و پنجشنبه۲۳ و ۲۴ بهمن ماه ) تعطیل است ضمن آنکه در روزهای مذکور، شروع به کار تمامی ادارات و دوایر دولتی غیر از دستگاه های امدادی و خدمات رسان، ساعت ۹ صبح خواهد بود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه