رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۳
  • کد خبر : ۳۷۹۹۹
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

افزایش سرانه ورزشی گیلان با بهره برداری از ۱۲ پروژه ورزشی

عصرصادق؛ با حضور دکترمسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان سالن چند منظوره و طبقاتی جهان پهلوان تختی شهرستان لاهیجان طی مراسمی به بهره برداری رسید . در ابتدای این مراسم مریم بخشی مدیر کل ورزش و جوانان گیلان ضمن عرض خیر مقدم اظهار داشت :امروز پروژه هایی در استان افتتاح می شود که جز […]

عصرصادق؛ با حضور دکترمسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان سالن چند منظوره و طبقاتی جهان پهلوان تختی شهرستان لاهیجان طی مراسمی به بهره برداری رسید .

در ابتدای این مراسم مریم بخشی مدیر کل ورزش و جوانان گیلان ضمن عرض خیر مقدم اظهار داشت :امروز پروژه هایی در استان افتتاح می شود که جز آرزوهای دیرینه مردم استان گیلان بوده است و با حضور وزیر محترم ورزش و جوانان به بهره برداری می رسد .

وی افزود : با وجود اینکه کشور از نظر شرایط اقتصادی و بودجه در شرایط سختی در خصوص اجرای پروژه های عمرانی به سر می برد اما بهره برداری از این پروژه های ورزشی جای تقدیر و تشکر دارد .

بخشی با اشاره به دقت نظر مقام عالی وزارت در خصوص اجرای کامل پروژه های ورزشی گفت : دکتر سلطانی فر تاکید موکد دارند که پروژه های ورزشی در بهترین و کاملترین شرایط به بهره برداری برسند که مردم بتوانند از این اماکن ورزشی استفاده کنند.

مدیر کل ورزش و جوانان گیلان ادامه داد : پروژه ی سالن چند منظوره و طبقاتی جهان پهلوان تختی لاهیجان با اعتباری بالغ ۱۰۵ میلیارد ریال در ۲۵۰۰ متر مربع امروز به بهره برداری می رسد و علاوه بر این ۱۲ پروژه ی ورزشی با اعتباری بالغ بر ۴۷۰ میلیارد ریال و به متراژ ۵۶ هزار متر مربع در نقاظ مختلف استان به بهره برداری می رسد و به سرانه ی ورزشی استان اضافه خواهد شد .

وی ادامه داد : استان گیلان مهد پرورش قهرمانان ورزشی بوده است و مردم این استان علاقه ی زیادی به بحث ورزش دارند .

بخشی افزود : امروز با حضور دکتر سلطانی فر اختتامیه مسابقات بین المللی وزنه برداری جام نامجو را خواهیم  داشت و امیدواریم که بتوانیم در آینده مسابقات مهمی را با بهترین کیفبت در استان میزبان باشیم .

بخشی در پایان از مساعدت ها و حمایت های مقام عالی وزارت ورزش و جوانان برای اختصاص اعتبارات از بخش اعتبارات سفر ریاست جمهوری به استان برای توسعه ی اماکن ورزشی تشکر و قدردانی کرد .

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه