رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۶
  • کد خبر : ۳۷۹۹۴
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

سه پروژه ورزشی در رشت با حضور سلطانی‌فر افتتاح شد

عصر امروز با حضور دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان،دکتر ارسلان زارع استاندار گیلان و جمعی از مسوولین استان و شهرستان، سه پروژه ورزشی دررشت به بهره برداری رسید. مجموعه ی پروژه های سالن ورزشی شهدای مدافع حرم، مینی چمن فلکده مجموعه ورزشی سردار جنگل و پیست بین المللی دوچرخه سواری شهید سپهبد […]

عصر امروز با حضور دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان،دکتر ارسلان زارع استاندار گیلان و جمعی از مسوولین استان و شهرستان، سه پروژه ورزشی دررشت به بهره برداری رسید.

مجموعه ی پروژه های سالن ورزشی شهدای مدافع حرم، مینی چمن فلکده مجموعه ورزشی سردار جنگل و پیست بین المللی دوچرخه سواری شهید سپهبد قاسم سلیمانی به بهره برداری رسید.

گفتنی است سالن ورزشی شهدا مدافع حرم با اعتباری بالغ بر ۱۶ میلیارد و ۵۷۱ میلیون ریال احداث شده است که از این مقدار اعتبار ۱۴ میلیارد و ۸۳۱ میلیون ریال آن از منابع استانی می باشد.

همچنین برای ساخت پیست بین المللی دوچرخه سواری شهید سپهبد قاسم سلیمانی ۱۷۷ میلیارد ریال از محل اعتبار شرکت توسعه  و نگهداری اماکن ورزشی و برای افتتاح مینی زمین چمن فوتبال فلکده چهار میلیارد و ۲۶۹ میلیون ریال هزینه شده که از این مقدار دو میلیارد و ۷۶۹ میلیون ریال آن ملی و یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال آن از سایر منابع بوده است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه