رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۵
  • کد خبر : ۳۷۹۷۵
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

افتتاح پیست دوچرخه سواری سردار سلیمانی در مجموعه ورزشی سردارجنگل رشت

عصرصادق ؛ همزمان با چهارمین روز از دهه مبارک فجر با حضور وزیر ورزش و جوانان، استاندار گیلان و فرماندار رشت سه پروژه ورزشی در مجموعه سردارجنگل رشت با هزینه بالغ بر ۵ /  ۱۸۲ میلیارد ریال مورد بهره‌برداری قرار گرفت. به گزارش پایگاه اطلاع‌‌رسانی فرمانداری شهرستان رشت؛ با حضور دکتر سلطانی فر، دکتر زارع و دکتر مومنی […]

عصرصادق ؛ همزمان با چهارمین روز از دهه مبارک فجر با حضور وزیر ورزش و جوانان، استاندار گیلان و فرماندار رشت سه پروژه ورزشی در مجموعه سردارجنگل رشت با هزینه بالغ بر ۵ /  ۱۸۲ میلیارد ریال مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌‌رسانی فرمانداری شهرستان رشت؛ با حضور دکتر سلطانی فر، دکتر زارع و دکتر مومنی زاده پیست دوچرخه سواری سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در مکان مجموعه ورزشی سردار جنگل رشت واقع در فلکده رشت به بهره برداری رسید.

این پیست در زمینی به مساحت ۱۲ هزار متر مربع و امکانات روز پیست های دوچرخه سواری بین المللی احداث شده است و جهت احداث آن هزینه ۱۷۷ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

بهره برداری از سالن ورزشی شهدای مدافع حرم با هزینه یک میلیارد و ۲۸۶ میلیون ریال و زمین مینی فوتبال چمن مصنوعی فلکده با هزینه چهار میلیارد و ۲۶۹ میلیون ریال در مجموعه ورزشی سردار جنگل از دیگر برنامه هایی بود که به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور وزیر ورزش و جوانان انجام شد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه