رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲
  • کد خبر : ۳۷۹۵۳
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

اجرای فاز دوم طرح جذب بیمه پردازان جدید توسط تامین اجتماعی گیلان

عصرصادق ؛فاز دوم طرح استانی جذب بیمه پردازان جدید از طریق ارسال پیامک به سامانه اختصاصی این اداره کل همزمان با ایام دهه فجر آغاز گردید .  دراین طرح شهروندان مشمول قانون کار که فاقد پوشش بیمه میباشند میتوانند با ارسال عدد ۲ و نام شهر خود و علاقمندان به انعقاد قراردادهای مشاغل آزاد و […]

عصرصادق ؛فاز دوم طرح استانی جذب بیمه پردازان جدید از طریق ارسال پیامک به سامانه اختصاصی این اداره کل همزمان با ایام دهه فجر آغاز گردید .

 دراین طرح شهروندان مشمول قانون کار که فاقد پوشش بیمه میباشند میتوانند با ارسال عدد ۲ و نام شهر خود و علاقمندان به انعقاد قراردادهای مشاغل آزاد و اختیاری با ارسال عدد ۳ و نام شهر خود به سامانه پیامکی ۱۰۰۱۴۲۱۳۱ استان اقدام نمایند .

براساس تمهیدات اتخاذ شده و تقسیم کار صورت گرفته ، مشخصات گروه اول پس از تماس کارشناسان و اخذ اطلاعات لازم از طریق اداره بازرسی کارگاههای استان برای بررسی به شعب منعکس و درخصوص گروه دوم در شهرهای دارای کارگزاری از طریق این حوزه و در سایر نقاط با مشارکت همکاران شعب و با هدف ارائه خدمت در محل کار یا منزل متقاضی اقدام خواهد شد .

شایان ذکر است  فاز اول این طرح صرفاً با ارسال عدد ۲ و بمنظور پوشش بیمه ای کارگران شاغل در واحدهای صنفی ، تولیدی و … بود که در فاز دوم به گروههای مشاغل آزاد و اختیاری تسری یافت .

در فاز اول این طرح بیش از ۳۰۰۰ تماس پیامکی از سوی شهروندان دریافت گردید .

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه