رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۲
  • کد خبر : ۳۷۹۵۰
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

افتتاح ۲ پروژه عمران شهری رشت به مناسبت دهه فجر

عصرصادق ؛ همزمان با سومین روز از دهه مبارک فجر،  ۲پروژه عمران شهری در منطقه فخب رشت با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و شهردار رشت به بهره برداری رسید. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری رشت، عصر امروز و همزمان با سومین ورز از دهه مبارک فجر، ۲ پروژه عمران شهری شامل بهره […]

عصرصادق ؛ همزمان با سومین روز از دهه مبارک فجر،  ۲پروژه عمران شهری در منطقه فخب رشت با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و شهردار رشت به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری رشت، عصر امروز و همزمان با سومین ورز از دهه مبارک فجر، ۲ پروژه عمران شهری شامل بهره برداری از دیوار حفاظتی حاشیه رودخانه زرجوب و تعریض جاده و احداث پیاده روی فاز یک حد فاصل میدان نبوت تا تخته پل با حضور محمد علی ویشکایی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری رشت و ناصر حاج محمدی شهردار رشت به بهره برداری رسید.

گفتنی است جهت احداث این ۲ پروژه که نقش به سزایی در کاهش ترافیک جاده پیربازار رشت به عنوان یکی از محورهای ورودی شهر رشت دارد ۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است و عملیات فاز دوم این پروژه نیز عصر امروز به مناسبت دهه مبارک فجر آغاز شد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه