رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۳
  • کد خبر : ۳۷۲۷۸
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

آیین گرامیداشت هفته پژوهش در دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی عصرصادق ؛ معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی گیلان از برگزاری ” آیین گرامیداشت هفته پژوهش” و تجلیل از پژوهشگران و فناوران دانشگاه در آذرماه سال جاری خبر داد . معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این خصوص اظهار داشت :  همه ساله تجلیل از پژوهشگران و […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی عصرصادق ؛ معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی گیلان از برگزاری ” آیین گرامیداشت هفته پژوهش” و تجلیل از پژوهشگران و فناوران دانشگاه در آذرماه سال جاری خبر داد .

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این خصوص اظهار داشت :  همه ساله تجلیل از پژوهشگران و فناوران در دو جشنواره استانی و دانشگاهی انجام می شود و در جشنواره هفته پژوهش و فناوری استانی، دانشگاه علوم پزشکی گیلان بعنوان مسوول کارگروه حیطه علوم پزشکی استان، پس از بررسی مستندات شرکت کنندگان در این جشنواره، پژوهشگران منتخب را به جشنواره استانی معرفی می نماید.

دکتر نقی پور در ادامه افزود : طی مراسمی در دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز پژوهشگران و فناوران دانشگاهی در سه حوزه اعضا هیات علمی، دانشجویی و پژوهشگران غیر هیات علمی (کارمندی/کارشناسی)، بر اساس آیین نامه و شیوه نامه انتخاب پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی گیلان به عنوان پژوهشگر و فناور برگزیده انتخاب شده و مورد تجلیل قرار می گیرند.

وی با اشاره به اینکه به مناسبت  فرا رسیدن هفته پژوهش  بازدید از دانشکده های تابعه دانشگاه به منظور بررسی عملکرد پژوهشی و تبادل نظر در خصوص بهبود فعالیت های حوزه های مذکور  نیز در نظر گرفته شده است، افزود: در حاشیه برگزاری این مراسم،  با برپایی غرفه هایی ازجمله غرفه کمیته تحقیقات دانشجویی، پزشک پژوهشگر و فناوری سلامت ، فعالیت های حوزه های مربوطه  تبیین می شود.

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه در پایان یاد آورشد: آیین تجلیل از پژوهشگران و فناوران دانشگاه با حضور مدعوین کشوری و استانی راس ساعت ۸:۳۰ صبح روز پنجشنبه بیست و هشتم آذرماه سال جاری در سالن اجتماعات معاونت بهداشتی دانشگاه برگزار می شود./

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه