رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۰
  • کد خبر : ۳۷۲۰۲
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
نامزد انتخابات مجلس شد:

پزشک مردمی که بیش از صدها ویزیت رایگان نیازمندان را در کارنامه حرفه ای خود دارد

عصرصادق ؛دکتر رضا بهشتی دافچاهی رئیس درمانگاه امام جعفر صادق (ع)  ؛ پزشک نام آشنا برای بسیاری از گیلانی ها است . او مدتهاست که در قالب یک برنامه مدون و تعهدی ویزیت رایگان نیازمندان را انجام می دهد . بهشتی پزشک خیر ودلسوزی که یک روز در هفته بیماران و نیازمندان را ویزیت رایگان […]

عصرصادق ؛دکتر رضا بهشتی دافچاهی رئیس درمانگاه امام جعفر صادق (ع)  ؛ پزشک نام آشنا برای بسیاری از گیلانی ها است .

او مدتهاست که در قالب یک برنامه مدون و تعهدی ویزیت رایگان نیازمندان را انجام می دهد .

بهشتی پزشک خیر ودلسوزی که یک روز در هفته بیماران و نیازمندان را ویزیت رایگان می کند و اعتقاد دارد لذت دعای یک بیمار به پول ۱۰ ویزیت می ارزد.

این پزشک دلسوز شهرمان. تا کنون صدها ویزیت رایگان چه در شهر وچه روستاها داشته.در گوشه و کنار شهرمان پزشکان خیر و نوع دوست زیادی هستند که به دانش و تخصص خود به دیده تجارت و ابزار کسب مادی نمی‌نگرند بلکه آن را وسیله‌ای می‌دانند برای خدمت به نیازمندان و ارزش‌های والای انسانی و عقیدتی

دکتر بهشتی در گفت گو با خبرنگاران  پس از ثبت نام برای انتخابات مجلس یازدهم اظهار داشت :  بدون شک در کنار توانمندی های فردی و تجربه و درایت و کارآمدی که از پیش فرض های مهم خصایص یک نماینده لایق بوده تا بتواند زبان گویا ، چشم بینا ، گوش شنوا ، دستان پربار و قدمهای استوار و پولادین مردمش در خانه ملت باشد، داشتن هدف و برنامه موثر بدور از اغراق خواهد بود

وی با بیان اینکه در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، شان نمایندگی خدمت صادقانه و بی منت به دور از منفعت طلبی بوده و یک امتحان و امانت افزود:  قطعا حق الناس بزرگیست که مسئولیت سنگینی را به دوش انسان میگذارد.

وی تصریح کرد:  خدای ناکرده ، خاموش بودن در خانه ملت و بی تفاوتی در رویدادها و وظایف محوله در امر قانونگذاری و نظارت و احقاق حق مردم حوزه انتخابیه ، بهره برداری شخصی و گروهی از موقعیت و فراموش کردن مردمی که با هزار و یک امید ما را روانه مجلس می کنند ، گناهی بس عظیم و نابخشودنی خواهد بود.

وی تاکید کرد: تک تک کرسی های مجلس به همت رشادتها و خونهای به زمین ریخته شهدای این سرزمین در سایه مجاهدتهای امام راحل (ره) و شجاعت و هدایت دلسوزانه رهبر فرزانه انقلاب و مردم انقلابی و مومن و بیدار میهن عزیزمان بنا شده تا روز به روز شاهد عزت و آبادانی و اقتدار روز افزون کشورمان باشیم.

دکتر بهشتی  با اشاره به اینکه  نماینده خوب نباید پس از اخذ رای و ورود به مجلس از استان و جمع مردم متواری شده و پیدا کردن او ،همانند سوزن در انبار کاه باشدگفت:  حق مردم هست که بانماینده و وکیل خود ارتباط داشته و بتوانند در طول دوران نمایندگی، مشکلات و خواسته های بحق خود را عنوان کرده و به رفع مشکلات و کاستی ها امیدوار باشند.

وی افزود: نماینده خوب نباید مردم را به آینده و وعده های غیر واقعی و واهی امیدوار کرده  و سپس دیوار اعتماد را فرو ریخته و بد بین کند.

سوابق دکتر بهشتی ,

🔹ریاست درمانگاه امام جعفرصادق (ع)رشت

🔹مسئول مرکز توانبخشی بیماران اعصاب وروان ( فجرآرامش)

🔹پزشک مسئول مرکز بهداشت ودرمانی رشت

🔹خادمیار سلامت آستان قدس رضوی استان گیلان

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه