رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴
  • کد خبر : ۳۷۱۵۸
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

فرماندار جدید شهرستان شفت معرفی شد

عصرصادق ؛ فرماندار جدید شهرستان شفت با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان معرفی شد.  محمود قاسم نژاد شامگاه شنبه در آیین تودیع و معارفه فرمانداران قدیم و جدید شهرستان شفت با اشاره به اینکه شفت یکی از شهرستان های مستعد این استان محسوب می شود و ظرفیت های نهفته ای دارد، افزود: […]

عصرصادق ؛ فرماندار جدید شهرستان شفت با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان معرفی شد.

 محمود قاسم نژاد شامگاه شنبه در آیین تودیع و معارفه فرمانداران قدیم و جدید شهرستان شفت با اشاره به اینکه شفت یکی از شهرستان های مستعد این استان محسوب می شود و ظرفیت های نهفته ای دارد، افزود: شفت از دیرباز خواستگاه علمای بزرگ و مراجع دینی بوده است .

وی با اشاره به اینکه شفت در برنامه ای که دولت برای توسعه مناطق کمتر توسعه یافته تدوین نموده، جزو ۳۱ شهرستان کمتر توسعه‌یافته در کشور انتخاب شده است، اظهار داشت: شفت مورد توجه ویژه دولت قرار دارد و همه مسئولین باید از این فرصت برای رفع محرومیت ها بهره برداری نمایند .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه مردم فومن و شفت همواره دارای پیوستگی فرهنگی و کنش های مشترک اجتماعی ، اقتصادی و سیاسی بوده اند، افزود: ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی از یکشنبه آغاز می شود و در این راستا رعایت اصل بی طرفی از سوی دولت که در واقع امین حاکمیت است ضروری می باشد و همه دستگاه ها باید به این امر توجه ویژه داشته باشند.

در پایان این مراسم با قدردانی از محمدرضا محسنی، سیدمحسن موسوی به عنوان فرماندار جدید شهرستان شفت معرفی شد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه