رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۶
  • کد خبر : ۳۷۰۶۵
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان خبر داد:

اعزام روزانه ۳ اکیپ بازرسی برای رسیدگی به شکایات مردمی در گیلان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی عصرصادق ؛ مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان با اشاره به اعزام روزانه سه اکیپ بازرسی از سوی این اداره کل برای رسیدگی به شکایات مردمی، گفت: بیشترین شکایات در مورد اقلام اساسی و حمل و نقل است. انصاری  با اشاره به اینکه با توجه به دستور رهبر معظم انقلاب، رئیس جمهور، […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی عصرصادق ؛ مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان با اشاره به اعزام روزانه سه اکیپ بازرسی از سوی این اداره کل برای رسیدگی به شکایات مردمی، گفت: بیشترین شکایات در مورد اقلام اساسی و حمل و نقل است.

انصاری  با اشاره به اینکه با توجه به دستور رهبر معظم انقلاب، رئیس جمهور، شیوه نامه‌ای به سازمان تعزیرات حکومتی و ادارات کل تابعه آن ارسال شده است، اظهار کرد: در این شیوه نامه طرح نظارتی پیش بینی شده که از ۲۵ آبان ماه به مدت یکماه در سراسر کشور اجرایی خواهد شد.

وی با بیان اینکه بر همین اساس امروز جلساتی با معاونین، روسای شعب ادارات تعزیرات و همچنین اتحادیه‌ها برگزار شد، افزود: در این جلسه از روسای اتحادیه‌ها خواسته شده تا بر واحدهای صنفی زیر نظر خود به صورت جدی نظارت کنند زیرا در صورت بروز تخلف آنها مسئول بوده و باید پاسخگو باشند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان با اشاره به افزایش ساعت کاری این سازمان تا ساعت ۲۰ شب، گفت: هر روز سه اکیپ گشت‌های نظارتی از سوی اداره کل تعزیزات در سطح شهر و در راستای رسیدگی به شکایات و مطالبات مردمی اعزام می شوند.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه اولویت بازرسان تعزیرات حکومتی اقلام اساسی و حمل و نقل است، تصریح کرد: یکی از موارد پیش بینی شده در طرح جدید حضور قاضی در محل و صدرو حکم بدون اطاله دادرسی است.

انصاری با اشاره به ارسال گزارش عملکرد روزانه به مرکز در زمینه اقدامات انجام صورت گرفته در استان، افزود: روزانه بیش از ۱۰۰ شکایت مردمی دریافت می شود. حضور تعزیرات حکومتی در بازرسی‌ها برای کمک به سایر نهادهای مسئول است.

وی بیشترین شکایات مطرح شده را در مرود اقلام اساسی و حمل و نقل دانست و گفت: متاسفانه در حوزه حمل و نقل زیرساخت‌های لازم وجود ندارد لذا مسئولان باید با تشدید نظارت‌ها و انجام اقدامات اساسی با هرگونه افزایش نرخ کرایه به صورت جدی برخورد کنند./مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه