رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۸
  • کد خبر : ۳۷۰۲۳
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
با حضور سرپرست فرمانداری فومن برگزار شد؛

برنامه هفته سلامت بانوان کارگاه آموزشی با حضور بانوان شاغل در ادارات شهرستان فومن

به مناسبت هفته سلامت بانوان کارگاه آموزشی با حضور بانوان شاغل در ادارات شهرستان فومن ظهر روز چهارشنبه برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی عصرصادق؛  در این نشست حمید رضایی سرپرست فرمانداری شهرستان فومن با بیان اینکه نقش بانوان در طول تاریخ به عنوان نیمی از جامعه همواره اثرگذار بوده است، تاکید کرد: در […]

به مناسبت هفته سلامت بانوان کارگاه آموزشی با حضور بانوان شاغل در ادارات شهرستان فومن ظهر روز چهارشنبه برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی عصرصادق؛  در این نشست حمید رضایی سرپرست فرمانداری شهرستان فومن با بیان اینکه نقش بانوان در طول تاریخ به عنوان نیمی از جامعه همواره اثرگذار بوده است، تاکید کرد: در صدر اسلام و مقاطع مختلف تاریخی شاهد تاثیر گذاری بالای بانوان بودیم که نمود عینی آن در دفاع حضرت فاطمه الزهرا از حریم ولایت و همچنین حضرت زینب کبری در واقعه کربلا مشهود و متجلی شده است.

رضایی با اشاره به این نقل قول مشهور که کربلا در کربلا می ماند اگر زینب نبود؛ یادآور شد: نقش حضرت زینب در انتقال پیام عاشورا و زنده نگه داشتن این واقعه بی بدیل است.

وی به نقش زنان در پیروزی انقلاب اسلامی و پس از آن و ۸ سال دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: هنگامی که مردان این سرزمین برای حفظ تمامیت ارضی کشور در جبهه ها حضور داشتند خیالشان راحت بود که زنان مدیریت خانواده را برعهده گرفته اند و علاوه بر آن پشتیبانی جنگ نیز بر روی دوش آنها بود.

رضایی با بیان اینکه در موارد زیادی بانوان دست برتر را دارند، گفت: در عرصه مدیریتی نیز هرجا به زنان اعتماد شد آنها بهتر از دیگران از عهده کار برآمدند.

سرپرست فرمانداری شهرستان فومن با بیان اینکه دولت تدبیر و امید بر استفاده از ظرفیت زنان در مناصب مدیریتی تاکید دارد و همواره پیشگام استفاده از ظرفیت زنان بوده است، افزود: در حوزه های مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی باید همواره به نقش بانوان توجه کرد.

رضایی همچنین توجه به سلامت بانوان را در کنار ایجاد روحیه شور و نشاط حائز اهمیت عنوان کرد و ایجاد امکانات و زیرساخت های لازم برای این منظور را مورد توجه قرار داد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه