رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۷
  • کد خبر : ۳۶۹۶۰
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
با حضور سرپرست فرمانداری فومن برگزار شد؛

بدرقه اردوی راهیان نور شهرستان فومن

با حضور حمید رضایی سرپرست فرمانداری شهرستان فومن، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فومن، رئیس و معاونین اداره آموزش و پرورش شهرستان فومن و جمعی از مردم، تعدادی از دانش آموزان فومنی در قالب راهیان نور به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی عصرصادق؛  رضایی سرپرست فرمانداری شهرستان در جمع […]

با حضور حمید رضایی سرپرست فرمانداری شهرستان فومن، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فومن، رئیس و معاونین اداره آموزش و پرورش شهرستان فومن و جمعی از مردم، تعدادی از دانش آموزان فومنی در قالب راهیان نور به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی عصرصادق؛  رضایی سرپرست فرمانداری شهرستان در جمع دانش آموزان اعزامی راهیان نور شهرستان فومن با اشاره به ماهیت فرهنگی اعزام دانش آموزان، از این اقدام حمایت کرد و افزود: این اقدام ارزشمند باید استمرار یابد و از تمام ظرفیت ها برای زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت باید بهره گرفت.

وی با بیان این که امروز بانوان فومنی راهی مناطق عملیاتی می شوند، بر نقش و تاثیرگذاری زنان از صدر اسلام تا کنون به ویژه در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تاکید کرد.

رضایی با اشاره به این که هدف از اعزام دانش آموزان به مناطق جنگی، حفظ دستاوردها و یادآوری رشادت های رزمندگان است، بر آگاهی و هوشیاری دانش آموزان در راستای آرمان های انقلاب تاکید کرد.

این مراسم همچنین با سخنرانی فاضل نیا سرپرست فرمانداری شهرستان همراه بود.

به گفته فرمانده سپاه فومن، گروه دانش آموزان دختر شهرستان فومن به غرب کشور اعزام خواهد شد. از مهم ترین اماکن مورد بازدید گروه اعزامی شهرستان فومن می توان به یادمان شهدای عملیات مرصاد، پادگان بازی دراز، پادگان ابوذر، اسلام آباد غرب، دشت ذهاب اشاره کرد.

شرکت این دانش آموزان در رزمایش افلاکیان نیز بخش دیگری از اقدامات برنامه ریزی شده برای اردوی راهیان نور شهرستان فومن است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه