رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۸
  • کد خبر : ۳۶۰۹۲
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
جهت بررسی وضعیت آب شرب و فاضلاب روستاهای گیلان؛

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به گیلان سفر کرد

مهندس جانباز مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در روز گذشته وضعیت آب شرب و فاضلاب روستاهای شهرستان های رشت، لنگرود، رودسر، املش، لاهیجان، سیاهکل، آستانه اشرفیه، فومن و شفت را در جلساتی با نمایندگان این شهرستان ها در مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی عصرصادق؛ مدیرعامل شرکت […]

مهندس جانباز مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در روز گذشته وضعیت آب شرب و فاضلاب روستاهای شهرستان های رشت، لنگرود، رودسر، املش، لاهیجان، سیاهکل، آستانه اشرفیه، فومن و شفت را در جلساتی با نمایندگان این شهرستان ها در مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی عصرصادق؛ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان در خصوص دستاوردهای این جلسات گفت: با دستور مهندس جانباز مقرر شد عملیات اجرایی طرح جمع آوری و دفع بهداشتی فاضلاب روستای امامزاده هاشم رشت آغاز شود.
محب علی رنج ور افزود: همچنین به منظور جبران کمبود آب شرب روستاهای جلگه ای شهرستان رشت مقرر شد از فاز دوم تصفیه خانه آب سنگر و از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی با اجرای شبکه و خطوط انتقال به این روستاها آبرسانی شود.
وی، با اشاره به تاکید مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور در خصوص بهره مندی از اعتبارات صندوق توسعه ملی جهت آبرسانی به روستاهای شهرستان لنگرود از طریق مجتمع آبرسانی شهید املاکی گفت: در بازدیدی که مهندس جانباز از تصفیه خانه آب روستای طول لات رودسر داشتند، مقرر شد با تسریع در اجرای این تصفیه خانه مشکل آب شرب روستاهای بخش جلگه ای شهرستان ها رودسر و املش که تحت پوشش این تصفیه خانه قرار دارند، برطرف شود.
وی، با بیان اینکه در دیدار مهندس جانباز با مسئولان شهرستان لاهیجان تصمیم بر آن شد تا جهت تامین پایدار آب شرب روستاهای تحت پوشش مجتمع آبرسانی شهید خوش سیرت ۷ هزار و ۵۰۰ متر از خط انتقال فرسوده این مجتمع در محدوده کیسم آستانه اشرفیه تا لاهیجان از ردیف اعتبارات صندوق توسعه ملی اصلاح و بازسازی شود، افزود: در خصوص شهرستان های شفت و فومن نیز مقرر شد در سال جاری عملیات اجرایی آبرسانی به ۱۳ روستای فاقد آب شرب این شهرستان ها از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی آغاز شود.
رنج ور گفت: همچنین به منظور اصلاح و بازسازی خطوط آبرسانی فرسوده این شهرستان ها مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال جهت خرید لوله های پلی اتیلن در نظر گرفته شد.
بنابراین گزارش؛ مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور همراه با معاون منابع انسانی این شرکت امروز در شهرستان تالش حضور دارند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه