رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۴
  • کد خبر : ۳۶۰۶۸
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
طی تفاهم نامه ای صورت گرفت؛

اعطای وام ۵۰۰ میلیون ریالی به دو هزار زوج جوان برای خرید جهیزیه

دوهزار زوج گیلانی براساس تفاهم نامه بین اداره کل ورزش و جوانان با فروشگاه زنجیره ای نجم خاورمیانه کالاهای اساسی تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال در قالب تسهیلات دریافت خواهندکرد . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی عصرصادق؛ طی جلسه ای تفاهم نامه ی اعطای وام ۵۰۰ میلیون ریالی به دو هزار زوج جوان گیلانی برای […]

دوهزار زوج گیلانی براساس تفاهم نامه بین اداره کل ورزش و جوانان با فروشگاه زنجیره ای نجم خاورمیانه کالاهای اساسی تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال در قالب تسهیلات دریافت خواهندکرد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی عصرصادق؛ طی جلسه ای تفاهم نامه ی اعطای وام ۵۰۰ میلیون ریالی به دو هزار زوج جوان گیلانی برای خرید جهیزیه فی ما بین اداره کل ورزش و جوانان گیلان و فروشگاه نجم خاورمیانه به امضای طرفین رسید.

مریم بخشی مدیر کل ورزش و جوانان گیلان ضمن ابراز خرسندی از این اقدام نیکوکارانه اظهار داشت : معاونت امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان گیلان برای انجام این مهم ، زحمات زیادی متقبل شدند و امضای این تفاهم نامه شروع یک کار عظیم است و امیدواریم که در آینده ی نزدیک و با حضور معاون محترم وزیر ورزش و جوانان تشکیل مجمع خیرین ازدواج استان را به سمع و نظر ایشان برسانیم .

وی افزود : امیدواریم که طرح تشکیل مجمع خیرین ازدواج گیلان به یک طرح فراگیر در کشور تبدیل شود و خواسته ی ما این است که از تمامی ظرفیت ها برای تشکیل مجمع خیرین ازدواج استان بهره گیری کنیم.

بخشی خاطر نشان کرد : هیچ اقدامی ارزشمند تر از آن نیست که جوانان را در راستای ازدواج و تشکیل خانواده یاری کنیم و در رفع یکی از دغدغه های مهم جوانان که تامین مایجتاج و وسایل اولیه ی زندگی کمک کنیم .

امیر سعیدی مهر مدیر فروشگاه نجم خاورمیانه نیز ضمن قدردانی از تلاش های اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان عنوان کرد : شرکت فروشگاههای نجم خاورمیانه از سال ۹۱ راه اندازی و شروع به کار کرده است و یکی از اهداف این فروشگاه تلاش در جهت ازدواج آسان و تامین کالاهای اقساطی و ارزاق برای زوجین جوان است که ان شاالله با امضای این تفاهم نامه گام های مهمتری در این جهت برخواهیم داشت .

“اصغر تاش ” عضو مجمع خیرین ازدواج گیلان نیز در این جلسه با اشاره به تلاشهای صورت گرفته در خصوص امضای این تفاهم نامه گفت : بر اساس این تفاهم نامه مقرر شده که خدمات به زوجهای جوان به صورت اعتباری ، اقساطی و بانکی  در اختیار آنها قرار گیرد.

وی افزود : دو هزار نفر به مدت یکسال از طریق سیستم هایی که تعریف می شود و نحوه ی اجرایی شدن آن توسط کارشناسان مجموعه و فروشگاه نجم و سازمانهایی که عضو کمیته ی ازدواج استان هستند چه ادارات وابسته به ورزش و جوانان گیلان و چه سایر نهادها از این خدمات بهره برداری می کنند.

گفتنی است موضوع این تفاهم نامه ارایه از قبیل لوازم خانگی ،لوازم صوتی و تصویری ،لوازم آشپزخانه ، فرش و لوازم الکترونیک و …. و خدمات از قبیل پرداخت تسهیلات ، همکاری  در ارایه ی بن کارتهای اعتباری ،نقدی و هدیه ، همکاری در تعامل با سیستم بانکی ، همکاری با سالن های آرایشی و …می باشد و مدت این تفاهم نامه یک سال می باشد.

برنا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه