رفتن به بالا
  • شنبه - ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵
  • کد خبر : ۳۵۱۳۴
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

کسب تندیس نقره ای مسئولیت اجتماعی توسط شرکت گاز استان گیلان

عصرصادق ؛ چهارمین همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت با شعار «مسئولیت اجتماعی صنعت نفت، راهی به سوی توسعه پایدار» با حضور مدیران ارشد صنعت نفت کشور برگزار شد . روابط عمومی گاز گیلان – چهارمین همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت با شعار «مسئولیت اجتماعی صنعت نفت، راهی به سوی توسعه پایدار» و با هدف شناساندن شرکت‌ها و […]

عصرصادق ؛ چهارمین همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت با شعار «مسئولیت اجتماعی صنعت نفت، راهی به سوی توسعه پایدار» با حضور مدیران ارشد صنعت نفت کشور برگزار شد .

روابط عمومی گاز گیلان – چهارمین همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت با شعار «مسئولیت اجتماعی صنعت نفت، راهی به سوی توسعه پایدار» و با هدف شناساندن شرکت‌ها و سازمان‌های فعال در صنعت نفت کشور نسبت به مقوله مسئولیت اجتماعی و حرکت در مسیر توسعه اجتماعی و محیطی با ارائه گزارش‌دهی پیرامون اقدام‌های انجام‌شده برگزار شد.

ترغیب شرکت‌های فعال در صنعت نفت برای به‌کارگیری استانداردهای مسئولیت اجتماعی شرکت و تثبیت اقدام‌های مسئولانه در صنعت نفت، فراهم آوردن فرصت‌های تبادل تجربه‌های پژوهشی و اجرایی شرکت‌ها در موضوع مسئولیت اجتماعی، ارزیابی اقدام‌ها و ارتقای مهارت در شرکت‌های نفتی در عمل به مسئولیت اجتماعی و ارائه گزارش‌های پایداری باکیفیت و کمک به برقراری همکاری و زمینه‌های مشارکت ذی‌نفعان و شرکت‌ها را می‌توان از اهم اهداف همایش چهارم مسئولیت اجتماعی صنعت نفت کشور برشمرد.

در این همایش شرکت گاز استان گیلان توانست بجهت رویکرد شایسته در زمینه مسئولیت اجتماعی و عملکرد مطلوب در این عرصه بویژه  اجرای طرح سفیران انرژی، تندیس نقره ای همایش را به دست آورد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه