رفتن به بالا
  • جمعه - ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۲
  • کد خبر : ۳۵۱۰۵
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
حجت‌الاسلام‌ و المسلمین کاظم حافظ‌ نیا امام‌ جمعه آستارا

برخورد قوه قضاییه با قضات و نمایندگان متخلف و رانت‌خوار مجلس

عصر صادق، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین کاظم حافظ‌نیا امروز در آئین خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته با بیان اینکه خانواده‌های شهدا فرزندان خود را بدون کوچک‌ترین چشم‌داشتی درراه دفاع از کشور فدا کرده‌اند، اظهار کرد: جایگاه شهدا در بین مردم و مسؤولین رعایت نمی‌شود. امام‌جمعه آستارا با اشاره به اینکه در ۳۱ شهریورماه سال ۵۹، […]

عصر صادق، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین کاظم حافظ‌نیا امروز در آئین خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته با بیان اینکه خانواده‌های شهدا فرزندان خود را بدون کوچک‌ترین چشم‌داشتی درراه دفاع از کشور فدا کرده‌اند، اظهار کرد: جایگاه شهدا در بین مردم و مسؤولین رعایت نمی‌شود.

امام‌جمعه آستارا با اشاره به اینکه در ۳۱ شهریورماه سال ۵۹، رژیم بعثی عراق با تحریک دیگر کشورهای منطقه جنگ هشت‌ساله را به مردم ایران تحمیل کرد، گفت: در جنگ هشت‌ساله، بیش از ۷۰ ابرقدرت جهان به رژیم بعثی عراق کمک می‌کردند تا انقلاب نوپای ایران اسلامی ساقط شود.

خطیب جمعه آستارا با اشاره به اینکه در آستانه شهادت امام سجاد (ع) قرار داریم و ایشان به روایتی در ۱۸ محرم سال ۹۵ هجری قمری به شهادت رسیده‌اند، افزود: امام سجاد (ع) ۳۵ سال پس از شهادت امام حسین (ع) مروج عاشورا بوده و در سخنرانی‌های خود به اهداف قیام کربلا اشاره می‌کردند.

وی با اشاره به بازگشایی سال تحصیلی جدید در یک مهر ۹۸ تصریح کرد: در سال تحصیلی جدید به فکر خانواده‌های نیازمند و بی‌بضاعت باشیم تا آن‌ها خدای‌ناکرده شرمنده فرزندان خود نباشند، چراکه بسیاری از دانش‌آموزان نیازمند و بی‌بضاعت به دلیل نبود پوشاک و لوازم مدرسه از ادامه تحصیل بازمی‌مانند.

حافظ‌نیا حضور آیت‌الله رئیسی در رأس قوه قضاییه را مقتدرانه دانست و بیان کرد: قوه قضاییه بااقتدار، اقدام به پالایش و حذف قضات متخلف و فاسد دستگاه قضا کرده و با نمایندگان متخلف و رانت‌خوار مجلس که مجلس را حاشیه امنی برای فعالیت‌های غیرقانونی خود می‌دانستند در حال برخورد است.

امام‌جمعه آستارا با بیان اینکه یمنی‌ها با ۱۰ پهپاد ساده، بزرگ‌ترین مرکز نفتی رژیم آل‌سعود را بمباران کرده و ۵۰ درصد از تولیدات نفتی سعودی‌ها را فلج کرده‌اند، گفت: رژیم آل‌سعود این‌همه پول خرج کرد و از آمریکایی‌ها تجهیزات نظامی گرفت، اما باز در برابر پهپادهای یمنی حرفی برای گفتن ندارد/فارس

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه