رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۱
  • کد خبر : ۳۵۰۲۷
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
محمد حیدری معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرمانداری صومعه سرا

همایش تجلیل از پیشکسوتان ایثار و شهادت در صومعه سرا برگزار می شود

عصر صادق، جلسه هماهنگی همایش تجلیل از پیشکسوتان عرصه ایثار و شهادت به ریاست محمد حیدری معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرمانداری صومعه سرا برگزار شد. حیدری در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، با بیان اینکه هفته دفاع مقدس یادآور رشادت ها و از خودگذشتگی ها است، اظهار کرد: امنیت، اقتدار، عزت، سربلندی […]

عصر صادق، جلسه هماهنگی همایش تجلیل از پیشکسوتان عرصه ایثار و شهادت به ریاست محمد حیدری معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرمانداری صومعه سرا برگزار شد.

حیدری در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، با بیان اینکه هفته دفاع مقدس یادآور رشادت ها و از خودگذشتگی ها است، اظهار کرد: امنیت، اقتدار، عزت، سربلندی امروز ایران اسلامی مرهون جانفشانی ها شهدا، رشادتهای جانبازان، ایثارگران و رزمندگان است.

وی به برگزاری برنامه های مختلف در هفته دفاع مقدس در شهرستان اشاره کرد و گفت: یکی از این برنامه ها همایش تجلیل از پیشکسوتان عرصه ایثار و شهادت است که به صورت همزمان با سراسر کشور در شهرستان صومعه سرا برگزار می شود.

حیدری با بیان اینکه پیشکسوتانی در شهرستان هستند که تاکنون شناسایی نشده اند، گفت: ضروری است از ظرفیتها در راستای مساعدت و برگزاری هر چه بهتر و شایسته این همایش استفاه شود.

گفتنی است این همایش در تاریخ ۷مهر ماه جاری همزمان با سراسر کشور در شهرستان صومعه سرا برگزار می شود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه