رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۷
  • کد خبر : ۳۵۰۲۳
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
محمد مهدی مظفری فرماندار رضوانشهر

استفاده از ظرفیت بسیج در همه عرصه ها

فرماندار رضوانشهر گفت: بسیج مورد اعتماد مردم و بازوی توانمند ولایت و پشتوانه نظام است که باید از این ظرفیت در همه عرصه ها به درستی استفاده شود. عصر صادق ، محمد مهدی مظفری در اولین مجمع بسیج این شهرستان که با محوریت بررسی طرح های اشتغالزایی در راستای شعار سال “رونق تولید” در سپاه […]

فرماندار رضوانشهر گفت: بسیج مورد اعتماد مردم و بازوی توانمند ولایت و پشتوانه نظام است که باید از این ظرفیت در همه عرصه ها به درستی استفاده شود.

عصر صادق ، محمد مهدی مظفری در اولین مجمع بسیج این شهرستان که با محوریت بررسی طرح های اشتغالزایی در راستای شعار سال “رونق تولید” در سپاه ناحیه رضوانشهر برگزار شد، گفت: بسیج مورد اعتماد مردم و بازوی توانمند ولایت و پشتوانه نظام است که باید از این ظرفیت در همه عرصه ها به درستی استفاده شود.

فرماندار رضوانشهر با بیان این مطلب که مشارکت عامل پیشرفت و توسعه هر جامعه ای محسوب می شود. اظهار د اشت: مشارکت مردم در همه عرصه ها به ویژه اقتصاد، یکی از اصول انقلاب اسلامی ایران است لذا برای مقابله با این فشارها باید اقتصاد مقاومتی واقعی در راستای اشتغال پایدار بوجود آوریم که معنای واقعی کارآفرینی و تنها راه برون رفت نیز همین طرح ها است.

تاکید کرد: ظرفیتهای که در داخل هست جستجو و شناسایی نمایئم تا با برنامه‌ریزی درست و صحیح این ظرفیتها را فعال کنیم.

محمد مهدی مظفری گفت: برای رسیدن به خواسته های خودمان در حوزه اقتصاد مقاومتی باید شرایط جغرافیایی استان و شهرستان را به درستی بسنجیم و طرح ها و ایده هایی که بومی است با نظرهای تخصصی و کارشناسی و مطرح شدن در کارگروه های شهرستانی اجرایی نمائیم.

رئیس کارگروه اشتغال و رفع موانع تولید شهرستان با بیان اینکه همراهی مسئولان در ایجاد و اجرای طرح ها بسیار مهم است، تصریح کرد: مدیران شهرستانی در کارگروه های تخصصی برای اجرای شدن طرح ها مشارکت داشته باشند.

فرماندار رضوانشهر در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به طرح ارائه شده در حوزه اجتماعی گفت: خانواده مهمترین نهاد اجتماعی برای سالم سازی جامعه است و هرچه این نهاد مستحکم تر باشد، رشد و بالندگی اعضای آن نیز بیشتر خواهد بود که باید مراقب خانواده های خودمان باشیم.

مظفری افزود: همه ما می دانیم بخشی از مشکلاتی که در حوزه اجتماعی و طلاق وجود دارد جدای از مسائل مشاوره ای ، مسائل اقتصادی است که در پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی به ویژه در حوزه چالش های خانواده نقش مشارکت تشکل ها و… بسیار مهم است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه