رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۸
  • کد خبر : ۳۴۹۸۲
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان خبر داد:

امکان عضویت در جمعیت هلال احمر از طریق نرم افزار گیلداد فراهم شد

مهدی ولی پور با اشاره به اهمیت گیلداد اذعان داشت: بخش اطلاعیه های هلال احمر برای اعضاء جمعیت و خبرنامه جمعیت استان، شماره تماس های ضروری، بخش کجا بریم “ویژه مسافران” و پیدا کردن مکان های گردشگری، هتل ها و . . . در استان گیلان به تفکیک شهرها از جمله مواردی است که می […]

مهدی ولی پور با اشاره به اهمیت گیلداد اذعان داشت: بخش اطلاعیه های هلال احمر برای اعضاء جمعیت و خبرنامه جمعیت استان، شماره تماس های ضروری، بخش کجا بریم “ویژه مسافران” و پیدا کردن مکان های گردشگری، هتل ها و . . . در استان گیلان به تفکیک شهرها از جمله مواردی است که می توان در این نرم افزار مشاهده نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی عصرصادق به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان؛ مهدی ولی پور مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان از ارتقاء نرم افزار اختصاصی گیلداد ویژه جمعیت هلال احمر استان گیلان خبر داد.

گیلداد نرم افزار جامع جمعیت هلال احمر استان گیلان است

مهدی ولی پور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان، نرم افزار گیلداد را یک برنامه جامع ویژه جمعیت هلال احمر دانست و گفت: گیلداد برنامه جامع جمعیت هلال احمر استان گیلان است که دارای آموزش های امداد و نجات و نکات مهم در شرایط ضروری با قابلیت جستجو درون آموزش ها می باشد.

قابلیت مسیریابی روی گوگل مپ گیلداد قابل رویت است

ولی پور با اشاره به سطح امکانات نرم افزار گیلداد اظهار کرد: از امکانات دیگر این نرم افزار نمایش نقشه ای گیلان و نقاط دیدنی با قابلیت مسیریابی روی گوگل مپ است.

دسترسی به شماره تماس های ضروری و امکان گردشگری استان گیلان از امکانات ویژه گیلداد است

ولی پور با اشاره به اهمیت گیلداد اذعان داشت: بخش اطلاعیه های هلال احمر برای اعضاء جمعیت و خبرنامه جمعیت استان، شماره تماس های ضروری، بخش کجا بریم “ویژه مسافران” و پیدا کردن مکان های گردشگری، هتل ها و . . . در استان گیلان به تفکیک شهرها از جمله مواردی است که می توان در این نرم افزار مشاهده نمود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با اشاره به طریقه دسترسی کاربران به گیلداد، یادآور شد: علاقه مندان می توانند نرم افزار گیلداد را از کافه بازار دانلود و استفاده نمایند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه