رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۸
  • کد خبر : ۳۴۶۶۳
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با فرماندار لنگرود دیدار کرد

شهرستان لنگرود ۷۱ هزار مشترک گاز طبیعی دارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی عصرصادقبه نقل از روابط عمومی گاز گیلان – در هفته گذشته حسین اکبر مدیر عامل شرکت گاز گیلان با سیروس شفقی فرماندار  لنگرود دیدار و گفتگو کرد. مدیر عامل شرکت گاز گیلان در این دیدار گفت: هم اکنون تمام شهرها و ۲۰۱۵ روستا در سراسر استان گیلان از نعمت گاز طبیعی بهره مند […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی عصرصادقبه نقل از روابط عمومی گاز گیلان  در هفته گذشته حسین اکبر مدیر عامل شرکت گاز گیلان با سیروس شفقی فرماندار  لنگرود دیدار و گفتگو کرد.

مدیر عامل شرکت گاز گیلان در این دیدار گفت: هم اکنون تمام شهرها و ۲۰۱۵ روستا در سراسر استان گیلان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند و شاخص برخورداری گاز در بخش شهر ۹۹.۹۷ درصد و در بخش روستایی ۹۵.۱ درصد می باشد‌.

وی با بیان اینکه شهرستان لنگرود ۷۱ هزار مشترک گاز طبیعی دارد، اظهار داشت: در هفته دولت امسال به ۵ روستای بخش اطاقور گازرسانی شد  و هم اکنون ۹۸.۵ درصد خانوار روستایی از نعمت گاز برخوردارند‌.

مهندس اکبر در پایان  ابراز امیدواری نمود تا با استفاده بهینه و ایمن از گاز طبیعی، زمینه استفاده بیشتر این سرمایه ملی در بخش صنعت و به تبع آن رونق تولید ملی فراهم شود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه