رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۱
  • کد خبر : ۳۴۶۵۷
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

اجرای طرح احسان حسینی در گیلان

عصرصادق , مدیرکل کمیته امداد گیلان گفت: طرح احسان حسینی به مناسبت ماه محرم و صفر به‌ویژه در ایام تاسوعا و عاشورا و همچنین اربعین حسینی اجرا می‌شود و مردم نیکوکار و خیران با شرکت در این طرح معنوی کمک‌های خود را به نیازمندان اهداء می‌کنند. عباس اهرابی در جمع خبرنگاران با قدردانی از کمک‌های […]

عصرصادق , مدیرکل کمیته امداد گیلان گفت: طرح احسان حسینی به مناسبت ماه محرم و صفر به‌ویژه در ایام تاسوعا و عاشورا و همچنین اربعین حسینی اجرا می‌شود و مردم نیکوکار و خیران با شرکت در این طرح معنوی کمک‌های خود را به نیازمندان اهداء می‌کنند.

عباس اهرابی در جمع خبرنگاران با قدردانی از کمک‌های مادی و معنوی مردم و خیران، اظهار کرد: مردم نیکوکار استان با تاسی از سیره اهل‌بیت(ع) در طرح احسان حسینی شرکت کرده و نذورات خود را شامل سبد کالا و غذای گرم و کمک نقدی به نیازمندان و ایتام اهداء می‌کنند.

وی به اجرای طرح احسان حسینی به مناسبت ماه محرم و صفر به‌ویژه در ایام تاسوعا و عاشورا و همچنین اربعین حسینی اشاره کرد و افزود: مردم نیکوکار و خیران با شرکت در این طرح معنوی کمک‌های خود را به نیازمندان و ایتام اهداء می‌کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان گیلان استفاده از ظرفیت مساجد، حسینیه‌ها، تکایا و هیئت‌های مذهبی و مراکز نیکوکاری را برای جمع‌آوری کمک‌ها و نذورات مردمی مهم خواند و گفت: روحانیان، مبلغان و مداحان با استفاده از منبرها و تریبون‌ها که در اختیار دارند مردم را برای کمک به نیازمندان و انجام کار خیر ترغیب می‌کنند.

مدیرکل کمیته امداد گیلان با بیان اینکه مردم و خیران گیلانی سال گذشته بیش از ۹ میلیارد تومان در طرح احسان حسینی به نیازمندان کمک کردند، گفت: این کمک‌ها به‌صورت نقدی و اطعام نیازمندان بوده است.

وی جهت‌دار کردن نذورات مردمی با هدف رساندن آن‌ها به دست مستمندان واقعی جامعه و تقویت و تبیین فرهنگ احسان و انفاق را یکی از اهداف اجرای طرح احسان حسینی برشمرد و افزود: مردم نوع‌دوست و خیران می‌توانند کمک‌ها و نذورات خود را به دفاتر کمیته‌های امداد در سراسر استان و یا مراکز نیکوکاری و مساجد اهداء کنند تا در همان محل بین نیازمندان واقعی همان منطقه توزیع شود.

اهرابی با بیان اینکه جمع‌آوری کمک‌های مردمی تا پایان ماه صفر سال جاری ادامه دارد، یادآور شد: مردم نوع‌دوست گیلان می‌توانند کمک‌های خود را به‌صورت حضوری به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری مستقر در مساجد در سراسر استان و یا با شماره‌گیری کد * ۸۸۷۷*۰۱۳# به نیازمندان واقعی اهداء کنند.

گفتنی است؛ شماره تماس‌های ۰۱۳۳۳۳۶۵۶۰۷ و ۳۳۳۶۵۷۹۱ آماده پاسخگویی به سؤالات مردم نیکوکار است .

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه