رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷
  • کد خبر : ۳۴۵۲۹
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

وعده استاندار گیلان برای تامین اعتبار تصفیه‌‌خانه شهرک صنعتی رشت

 عصرصادق ؛ ارسلان زارع عصر امروز در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان ضمن  تسلیت سالروز شهادت امام حسین(ع) و ایام محرم اظهار داشت: امیدواریم که به سبب مراسمات ماه محرم و این آیین‌ها نسبت به آموزه‌های دینی و اخلاقی تلاش بیشتری کنیم استاندار گیلان، ایستادگی و مقاومت برای حفظ آرمان‌ها و استقلال […]

 عصرصادق ؛ ارسلان زارع عصر امروز در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان ضمن  تسلیت سالروز شهادت امام حسین(ع) و ایام محرم اظهار داشت: امیدواریم که به سبب مراسمات ماه محرم و این آیین‌ها نسبت به آموزه‌های دینی و اخلاقی تلاش بیشتری کنیم

استاندار گیلان، ایستادگی و مقاومت برای حفظ آرمان‌ها و استقلال را یکی از درس‌های نهضت عاشورا دانست و افزود: امروز هم با توجه به هجمه‌های دشمن که درصدد افزایش مشکلات معیشتی برای مردم ایران هستند، مؤلفه‌های ایستادگی، تکیه بر اقتصاد درونی و رونق تولید راهکار بسیار مؤثر و راهکار حل مشکلات است.

زارع با بیان اینکه در اکثر کشورهای توسعه‌یافته تلاش می‌شود تا میزان وابستگی درآمد کشور به فروش یک محصول به حداقل برسد گفت: در کشور ما هم دولت به دنبال کاهش وابستگی درآمد کشور به درآمد حاصل از فروش نفت بوده که کاهش این وابستگی نیز دارای مؤلفه‌های مهمی است.

نماینده عالی دولت در استان گیلان با اشاره به اینکه واحدهای تولیدی استان سهم مطلوبی در ایجاد شغل دارند گفت: فعالیت این واحدهای تولیدی حتی در افزایش درآمد کشوری نیز بسیار تأثیزگذار است و امروز فعال بودن واحدهای تولیدی و تکیه بر ظرفیت داخل از مهم‌ترین مؤلفه‌های بهبود اقتصاد است.

وی ضمن تقدیر از اعضای کارگروه رفع موانع تولید استان و مدیر این کارگروه ابراز داشت: تا حد امکان مدیران اجرایی باید شخصاً در جلسات رفع موانع تولید حضور پیدا کنند و در غیر این صورت معاونان می‌توانند حضور داشته باشند بنابراین کاربردی بودن و رفع مشکلات در جلسات اهمیت دارد.

استاندار گیلان، تلاش با جدیت و پیگیری‌های مستمر مدیران اجرایی را در روند توسعه کشور و غلبه بر مشکلات مؤثر دانست و خاطرنشان کرد: گاهی اوقات برخی عوامل واحدهای تولیدی به حدی درگیر مشکلات پیرامون خود می‌شوند که از برخی مسائل دیگر غافل می‌شوند.

زارع با بیان اینکه رهبر انقلاب به شاخصه‌های یک مدیر انقلابی در بیانات خود اشاره کردند لذا مردم گیلان نیز باید مدیران انقلابی خود را بشناسند تصریح کرد: برخی ضوابط نباید موجب ایجاد تنگنا و خلل در برنامه‌های دستگاه‌های اجرایی شود لذا مدیران تلاش کنند تا راهکارها را پیدا کنند.

وی با اشاره به توسعه واحدهای جدید شهرک صنعتی افزود: موضوع توسعه پایدار باید در کنار حفظ محیط زیست باشد از این رو تصفیه‌‌خانه شهرک صنعتی سپیدرود نیز که تا امروز ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته باید کامل‌ شود و با اقدام مؤثر، مساله کمبود اعتبار آن را باید حل کنیم تا زودتر به بهره‌برداری برسد.

به گزارش تسنیم، در ابتدای این جلسه هر کدام از واحدهای تولیدی استان گیلان، مشکلات پیرامون واحد تولیدی خود را بیان کردند و خواستار رفع مشکلات آن شدند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه