رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۴
  • کد خبر : ۳۴۳۴۸
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
💢مدیرعامل موسسه خیریه لبخند جاوید خزر مطرح کرد؛

موسسه خیریه لبخند جاوید خزر در راستای توانمندسازی نیازمندان تاسیس شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی عصرصادق به نقل از پایگاه اطلاع رسانی مهربانان گیلان؛ مریم صلحی مدیرعامل موسسه خیریه لبخند جاوید خزر در گفتگوی اختصاصی با واحد روابط عمومی مجمع خیرین گیلان از اهداف بلند مدت این موسسه در راستای توانمندسازی نیازمندان استان خبر داد. 🔶 موسسه خیریه لبخند جاوید خزر در راستای توانمندسازی نیازمندان تاسیس شد […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی عصرصادق به نقل از پایگاه اطلاع رسانی مهربانان گیلان؛ مریم صلحی مدیرعامل موسسه خیریه لبخند جاوید خزر در گفتگوی اختصاصی با واحد روابط عمومی مجمع خیرین گیلان از اهداف بلند مدت این موسسه در راستای توانمندسازی نیازمندان استان خبر داد.

🔶 موسسه خیریه لبخند جاوید خزر در راستای توانمندسازی نیازمندان تاسیس شد

در ابتدا مریم صلحی مدیرعامل موسسه خیریه لبخند جاوید خزر ضمن اشاره به تاسیس موسسه لبخند جاوید خزر و هدف از تاسیس آن، بیان کرد: موسسه خیریه لبخند جاوید خزر با لطف و عنایت خداوند مهربان و همت هیات مدیره محترم مجموعه، در سال ۱۳۹۴ با هدف یاری رساندن به هموطنان نیازمند ایتام، بد سرپرستان، زنان سرپرست خانوار، کودکان بیمار و عزیزانشان در راستای توانمندی این عزیزان تاسیس گردید.

🔷 برای اولین بار در بین سازمان های مردم نهاد کشور موفق به چاپ کتاب “بچه های باران” شدیم

مدیرعامل موسسه خیریه لبخند جاوید خزر با اشاره به بخشی از اقدامات ویژه موسسه افزود: چه بسا خیریه نام برده برای اولین بار در سازمان های مردم نهاد کشور اقدام به چاپ کتاب بچه های باران توسط دست نوشته بچه های ایتام با هدف توانمند سازی این عزیزان نموده است و همچنین توانمند سازی زنان سرپرست خانوار در زمینه های صنایع دستی، دکوپاژ خیاطی، حوزه کشاورزی و طرح استعدادیابی کودکان و نوجوانان بخشی از اقدامات موسسه لبخند جاوید خزر می باشد.

🔰مجمع خیرین گیلان در حوزه توانمندسازی مددجویان موسسات خیریه گیلان نقش ویژه و موثری دارد

صلحی تعامل مجمع خیرین گیلان با موسسات خیریه استان را ویژه خواند و گفت: در بحث مشارکت با مجمع خیرین گیلان تعامل خوبی داشته ایم، مخصوصا در زمینه آماده سازی نمایشگاه ها به منظور فروش توانمندی های مددجویان ما همواره مجمع خیرین گیلان پیشقدم بوده است.

⭕ ارتباط خیریه لبخند جاوید خزر با جمعیت هلال احمر در راستای تعامل است

مدیرعامل خیریه لبخند جاوید خزر در بحث ارتباط متقابل با جمعیت هلال احمر استان گیلان، اذعان داشت: ارتباط موسسه ما با جمعیت هلال احمر با هماهنگی مجمع خیرین گیلان، تعاملی و متقابل است، چه بسا در زمینه کمک به زلزله زدگان، سیل زدگان و همچنین پویش نذرآب برای مناطق محروم کشور این تعامل وجود داشته است که به نظر من این تعامل ها می تواند برای جامعه هدف بسیار مفید باشد.

💠 بسیار مفتخریم که در همایش خیریه های کشور با میزبانی جمعیت هلال احمر شرکت کردیم

مریم صلحی در ارتباط با اولین همایش کشوری سازمان های مردم نهاد به میزبانی جمعیت هلال احمر کشور، اظهار کرد: باعث افتخار خیریه لبخند جاوید خزر است در کنار جمعیت هلال احمر به عنوان سازمان مردم نهاد منتخب استان گیلان در این همایش حضور یافته است و ما شاکر لطف خداوند متعال و همت خیرین گیلانی هستیم که به عنوان نماینده موسسات خیریه گیلان از شهر اولین ها و مردمان خوب این استان که همیشه در کار خیر پیشقدم هستند توفیق حضور یافتیم.

♻ نقش موثر مردم در موفقیت پروژهای امور خیر

مدیرعامل خیریه لبخند جاوید خزر با اشاره به نقش موثر چنین مشارکت هایی، افزود: جایی که مردم در آن نقش دارند قطعا کل پروژه ها و اهداف آن به موفقیت منجر می شود.

🔆 یکی از اهداف موسسه لبخند جاوید خزر در حوزه توانمند سازی زنان سرپرست خانوار است

مریم صلحی با اشاره اهداف خیریه لبخند جاوید خزر اظهار داشت: از اهداف مهم خیریه لبخند جاوید خزر علاوه بر کمک رسانی به نیازمندان جامعه، توانمند سازی زنان سرپرست خانوار و عزیزانشان نیز مطرح می باشد و در این زمینه طرح های موفقی داشته ایم که از جمله این طرح ها می توان به استعدادیابی کودکان و نوجوانان نیازمند که موفق هم بوده ذکر کرد، همچنین هزینه بسیاری از این عزیزان ازطریق خیریه پرداخت می شود.

وی با اشاره به بخشی دیگر از اهداف موسسه تصریح کرد: جلوگیری از آسیب های اجتماعی، برگزاری کلاس های رایگان تاب آوری اجتماعی، تعامل با جهاد کشاورزی برای کشت در زمین های کشاورزی و آموزش زنان سرپرست خانوار برای محصولات کشاورزی از دیگر اهداف موسسه خیریه لبخند جاوید خزر می باشد.

مدیرعامل موسسه خیریه لبخند جاوید خزر خاطرنشان کرد: از لطف خداوند بابت تمامی برکاتش شاکرم و جا دارد در همین جا از هیات مدیره محترم خیریه لبخند جاوید خزر جناب آقایان حسن زاده، زحمتکش، دانا، لیاقت جو و خیرین محترم خیریه لبخند جاوید خزر تشکر ویژه داشته باشم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه