رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۱
  • کد خبر : ۳۴۳۱۸
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
معاون بیمه ای تامین اجتماعی استان گیلان:

کارفرمایان برای استفاده از بخشودگی جرائم بیمه ای کمتر از دو هفته کاری فرصت دارند

آخرین مهلت استفاده از بخشودگی جرائم بیمه ای برای کارفرمایان تا ۱۳ شهریورماه میباشد . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی عصرصادق؛  ایرج کوچکی نژاد با اشاره به اینکه سازمان تامین اجتماعی در ادامه رویکرد حمایتی خود از عرصه های تولیدی و کارآفرینی ، با پیش بینی بسته حمایتی قدمهای خوبی در این راستا برداشته است […]

آخرین مهلت استفاده از بخشودگی جرائم بیمه ای برای کارفرمایان تا ۱۳ شهریورماه میباشد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی عصرصادق؛  ایرج کوچکی نژاد با اشاره به اینکه سازمان تامین اجتماعی در ادامه رویکرد حمایتی خود از عرصه های تولیدی و کارآفرینی ، با پیش بینی بسته حمایتی قدمهای خوبی در این راستا برداشته است ، بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب را ازجمله موارد این مساعدت برشمرده و اظهار داشت : این طرح که به مدت سه ماه از ۱۳ خرداد سالجاری آغاز گردیده ، تا ۱۳ شهریور ماه ادامه داشته و کارفرمایان متقاضی استفاده از این فرصت مغتنم تنها کمتر از دو هفته کاری برای ثبت درخواستها فرصت دارند .

معاون بیمه ای تامین اجتماعی گیلان با بیان اینکه طرح مذکور با هدف کمک به واحدهای تولیدی بحران دار که بعللی همچون نوسانات ارز ، حوادث غیرمترقبه ، تحریمها و … دچار مشکلات اقتصادی گردیده اند در حال اجراست افزود : کارفرمایان متقاضی  ( کارفرمایان خوش حساب که شرایط مذکور مانع از انجام تکالیف قانونی آنها در بیمه پردازی شده است ) ، میتوانند بمنظور تکمیل پرونده خود به شعب ۲۸ گانه تامین اجتماعی گیلان در شهرهای مختلف مراجعه نمایند .

ایرج کوچکی نژاد در بخش دیگری از سخنان خود اذعان داشت : هرچند در شعب تامین اجتماعی پیش بینی امکان افزایش ساعات حضور حوزه های دست اندرکار برای روزهای پایانی طرح متصور میباشد ولیکن توصیه میگردد کارفرمایان بمنظور از دست ندادن فرصت ، ثبت درخواستها و تشکیل پرونده خود را به روزهای آخر اجرای بخشودگی موکول ننمایند .

ایشان با تاکید بر اینکه در حال حاضر کمتر از دو هفته کاری فرصت برای استفاده از بخشودگی جرائم بیمه ای وجود دارد افزود : اقدامات خوبی برای اطلاع رسانی به کارفرمایان صورت گرفته که تبلیغات محیطی ، استفاده از ظرفیت تشکلها و مجامع کارفرمایی و تماس با واحدهای تولیدی مشمول از این جمله است .

شایان ذکر است براساس مصوبه اجرایی این طرح ، امکان پرداخت تقسیطی بدهی ها با شرایط پیش بینی شده در میزان درصد بخشودگی جرائم به ازای تعداد اقساط وجود دارد .

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه