رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۹
  • کد خبر : ۳۱۶۳۳
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

کارفرمایان شهرستان بندرانزلی بیش از ۴۳۰ میلیارد ریال به تامین اجتماعی بدهکار هستند

عصرصادق ؛  بیش از ۵۲۰۰ فقره بیلان کارگاهی برای کارگاههای دارای بدهی بیمه ای در شهرستان بندرانزلی صادر شده است . براساس این گزارش کارفرمایان در بندرانزلی افزون بر ۴۳۰ میلیارد ریال بابت حق بیمه های نیروهای خود به تامین اجتماعی بدهکار میباشند . روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی گیلان با اشاره به اجرای […]

عصرصادق ؛  بیش از ۵۲۰۰ فقره بیلان کارگاهی برای کارگاههای دارای بدهی بیمه ای در شهرستان بندرانزلی صادر شده است .

براساس این گزارش کارفرمایان در بندرانزلی افزون بر ۴۳۰ میلیارد ریال بابت حق بیمه های نیروهای خود به تامین اجتماعی بدهکار میباشند .

روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی گیلان با اشاره به اجرای طرح بخشودگی جرائم بیمه ای برای کارفرمایان خوش حساب ، آخرین مهلت استفاده از این فرصت را ۱۲ شهریورماه اعلام و افزود : تمامی شعب تامین اجتماعی استان آمادگی لازم برای رسیدگی به پرونده های مطالباتی جهت تعیین تکلیف بدهی های کارگاهی را دارند .

همچنین در این گزارش با اشاره به صدور و تجدید بیش از ۴۷۰۰۰ جلد دفترچه درمانی در سال ۹۷ برای بیمه شدگان و مستمری بگیران شهرستان بندرانزلی اظهار داشت : بیش از ۱۱۰۰۰ مستمری بگیر و افزون بر ۳۱۰۰۰ بیمه شده اصلی به اتفاق افراد تبعی خود تحت پوشش تامین اجتماعی بندرانزلی هستند .

شایان ذکر است افتتاح ساختمان جدید شعبه بندرانزلی بعنوان یکی از قدیمی ترین واحدهای بیمه ای تامین اجتماعی استان بمنظور ایجاد فضایی در خور شأن و منزلت شرکای اجتماعی و ارتقاء تیپ آن به یک ممتاز کشوری از جمله رویدادهای شکل گرفته در سال ۹۷ بوده است .

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه