رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۲ تیر ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۳
  • کد خبر : ۳۱۶۱۷
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
طی حکمی از سوی مدیرکل تامین اجتماعی گیلان صورت گرفت :

انتصاب سومین رئیس شعبه زن در تامین اجتماعی گیلان

عصرصادق ؛ بدنبال نائل گردیدن پرویز پورقربانعلی شارمی رئیس تامین اجتماعی ماسال به افتخار بازنشستگی ، طی حکمی ازسوی جمیل حق پرست مدیر کل گیلان ، بتول اسدی مسئول نامنویسی و صدور دفترچه شعبه دو رشت به سمت رئیس جدید این واحد تابعه استان منصوب ‘ گردید . اسدی از فرزندان شهید استان میباشد که […]

عصرصادق ؛ بدنبال نائل گردیدن پرویز پورقربانعلی شارمی رئیس تامین اجتماعی ماسال به افتخار بازنشستگی ، طی حکمی ازسوی جمیل حق پرست مدیر کل گیلان ، بتول اسدی مسئول نامنویسی و صدور دفترچه شعبه دو رشت به سمت رئیس جدید این واحد تابعه استان منصوب ‘ گردید .

اسدی از فرزندان شهید استان میباشد که با ۴۱ سال سن دارای مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت و ۱۵ سال سابقه کاری در بخش بیمه ای تامین اجتماعی گیلان در شعب رشت بوده و با عنایت به دستورالعمل ابلاغی استانداری مبنی بر اهمیت جوانگرایی و بکارگیری زنان توانمند در پستهای مدیریتی بعنوان سومین رئیس شعبه زن در تامین اجتماعی گیلان آغاز بکار نمود .

جمیل حق پرست مدیرکل تامین اجتماعی گیلان در مراسم معارفه اسدی در جمع مسئولین واحدهای تخصصی شعبه ماسال و روسای ادارات تخصصی استان با اشاره به اینکه رفت و آمد در جهان هستی و مقاطع مختلف زندگی ، جزء لاینفک آن میباشد اظهار داشت : عمق حضور انسانها و تاثیر آنها در محیط پیرامونشان بسیار مهمتر از طول زندگی و مدت آن میباشد و باید تلاش نمود در فرصت فراهم شده برای خدمتگزاری ، رضایت الهی و بندگانش را جلب نمود .

ایشان با بیان اینکه شهرستان ماسال بواسطه شکل گیری اولین شعبه اقماری کشور در آن در تاریخ سازمان تامین اجتماعی ثبت شده است اذعان داشت : پیش از آن مردم این منطقه برای دریافت خدمات و تعهدات بیمه ای ناچاراً به شعبه صومعه سرا مراجعه مینمودند ولی پس از راه اندازی شعبه اقماری و با افزایش شمار مخاطبان در گروههای بیمه شدگان و مستمری بگیران توانستیم مجوز تاسیس شعبه مستقل اجرایی را دراین شهرستان اخذ کنیم که با عملکرد خوب آن در سال گذشته ، این شعبه نیز با ارتقاء تیپ همراه بود .

حق پرست با ابراز رضایتمندی ازجایگاه این شعبه بعنوان رتبه چهارم کشوری و اول استان در بین واحدهای هم تیپ ، افزود : انتظار دارم تا با همدلی و همکاری جمعی کارکنان ، حرکت منسجم و رو به رشد این شعبه تداوم یابد .

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان با تاکید براینکه باید رضایتمندی حق تعالی و شرکای اجتماعی را سرلوحه اهداف خود بدانیم اظهار داشت : انتخاب یک فرد در هر پست سازمانی اجتناب ناپذیر بوده و دلیل بر عدم توانایی سایرین نیست .

ایشان جوانی و بومی بودن در کنار قرار داشتن در زمره خانواده مکرم شهداء ، دارا بودن تحصیلات عالی دانشگاهی و سوابق تخصصی را از ویژگیهای خانم اسدی دانسته و با بیان اینکه حدود یک سوم کارکنان سازمان را بانوان تشکیل میدهند افزود : داشتن سهم در عرصه های مدیریتی حق این قشر و بکارگیری ظرفیتها و پتانسیلهای آنها از راهبردهای اساسی در ارتقاء و تعالی سازمانی میباشد .

در پایان این مراسم حکم انتصاب بتول اسدی رئیس جدید تامین اجتماعی ماسال توسط مدیرکل استان تنفیذ گردید .

نماینده امور ایثارگران تامین اجتماعی استان ، روسای ادارات بازرسی ، حراست ، روابط عمومی و رئیس و کارشناس ارشد نظارت و ارزشیابی اداره کل استان در این مراسم حضور داشتند .

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه