رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۱ تیر ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۰
  • کد خبر : ۳۱۶۰۴
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
رئیس تامین اجتماعی شعبه شفت :

بیش از ۱۱۵۰ کارگاه فعال در حوزه عمل شعبه تحت پوشش میباشند

محمد ولیزاده رئیس تامین اجتماعی شعبه شفت با بیان اینکه افزون بر ۴۰۰۰ بازرسی کارگاهی از واحدهای تولیدی صنعتی و صنفی در سطح شهرستان در سال گذشته بعمل آمده است اظهار داشت : افزون بر ۱۱۵۰ کارگاه فعال دارای بیمه شده تحت پوشش این شعبه هستند . ایشان افزود : در حال حاضر بیش از […]

محمد ولیزاده رئیس تامین اجتماعی شعبه شفت با بیان اینکه افزون بر ۴۰۰۰ بازرسی کارگاهی از واحدهای تولیدی صنعتی و صنفی در سطح شهرستان در سال گذشته بعمل آمده است اظهار داشت : افزون بر ۱۱۵۰ کارگاه فعال دارای بیمه شده تحت پوشش این شعبه هستند . ایشان افزود : در حال حاضر بیش از ۶۶۰۰ بیمه شده اصلی و ۱۶۹۵ مستمری بگیر به اتفاق افراد تبعی خود تحت پوشش تامین اجتماعی شفت هستند .

رئیس تامین اجتماعی شفت در بخش دیگری از سخنان خود اذعان داشت : ۹۵ درصد لیستهای حق بیمه در این شعبه بصورت الکترونیکی ارسال میشود و ۵۳ درصد فیشهای حق بیمه نیز توسط بیمه پردازان به شکل غیرحضوری دریافت میگردد .

ولیزاده خاطر نشان ساخت : در سال گذشته بطور متوسط ماهانه ۱۳۵ مقرری بگیر بیمه بیکاری از این واحد تابعه تامین اجتماعی استان تعهدات دریافت داشته و ۵۴۷ سند تعهدات کوتاه مدت شامل انواع کمک هزینه ها و غرامتها نیز بابت مشمولین صادر شده است .

ایشان با بیان اینکه کارفرمایان منطقه بیش از ۱۹ میلیارد تومان به تامین اجتماعی شهرستان بدهکار میباشند از طرح بخشودگی جرائم بیمه ای بعنوان فرصتی مناسب برای تعیین تکلیف دیون یاد نموده و اذعان داشت : کارفرمایان برای بررسی پرونده مطالباتی خود و امکان استفاده میتوانند تا ۱۲ شهریور ماه به شعب تامین اجتماعی مراجعه نمایند

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه