رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۱ تیر ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۳
  • کد خبر : ۳۱۵۹۵
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

پرداخت ۴۴۰ میلیارد ریال تعهدات به بیمه شدگان و مستمری بگیران بخش خمام

عصرصادق ؛ آذرجلالی رئیس تامین اجتماعی شعبه خمام و خشکبیجار با اعلام این خبر افزود : بیش از ۷۲۰۰ بیمه شده اصلی و قریب به ۲۶۰۰ مستمری بگیر با احتساب افراد تبعی خود جامعه ۲۲۰۰۰ نفری تحت پوشش تامین اجتماعی خمام را تشکیل میدهند . رئیس تامین اجتماعی خمام با اشاره به اینکه بیمه شدگان […]

عصرصادق ؛ آذرجلالی رئیس تامین اجتماعی شعبه خمام و خشکبیجار با اعلام این خبر افزود : بیش از ۷۲۰۰ بیمه شده اصلی و قریب به ۲۶۰۰ مستمری بگیر با احتساب افراد تبعی خود جامعه ۲۲۰۰۰ نفری تحت پوشش تامین اجتماعی خمام را تشکیل میدهند .

رئیس تامین اجتماعی خمام با اشاره به اینکه بیمه شدگان اختیاری و مشاغل آزاد حدود ۲۵ درصد بیمه شدگان را تشکیل میدهند اظهار داشت : ۳۹۴۴ نفربیمه شده اجباری بزرگترین گروه جامعه ۷۲۱۳ نفری بیمه شدگان اصلی شعبه را در بر میگیرد .

ایشان شمار بازنشستگان را ۱۷۵۷ نفر اعلام و افزود : بابت ارائه انواع تعهدات بلندمدت درسال ۹۷ مبلغ ۴۱۹ میلیارد ریال ، انواع تعهدات کوتاه مدت ۵ میلیارد و مقرری بیمه بیکاری ۱۶ میلیارد ریال پرداخت شده است .

جلالی با بیان اینکه در سال گذشته بیش از ۴۵۰۰۰ فیش و لیست حق بیمه به شعبه ارسال شده است اظهار داشت : حدود ۸۰ درصد ابلاغهای احکام مطالباتی بصورت الکترونیکی بوده است .

تامین اعتبار ۱۵۸۰۰ جلد دفترچه درمانی در کنار صدور و تجدید ۱۲۸۰۰ جلد دفترچه دیگر از خدمات ارائه شده به مخاطبان در این حوزه بوده است .

شایان ذکر است کارفرمایان این منطقه بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال به تامین اجتماعی بدهکار میباشند که طی ۱۷۹۶ فقره صورتحساب در حال پیگیری میباشد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه