رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷
  • کد خبر : ۳۱۵۵۱
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

تعیین تکلیف طرح رتبه‌بندی معلمان در دستور کار مجلس قرار گرفت

عصرصادق ؛ اجرای هر چه سریعتر طرح رتبه بندی معلمان را خواستار شد و اظهار داشت: تعیین تکلیف اجرای طرح نظام رتبه بندی معلمان به‌عنوان یکی از مهم‌ترین اولویت‌های مجموعه آموزش و پرورش کشور در دستور کار مجلس و کمیسیون آموزش و تحقیقات قرار گرفت. عضو هیئت رئیسه مجلس فعل و انفعالات به وجود آمده […]

عصرصادق ؛ اجرای هر چه سریعتر طرح رتبه بندی معلمان را خواستار شد و اظهار داشت: تعیین تکلیف اجرای طرح نظام رتبه بندی معلمان به‌عنوان یکی از مهم‌ترین اولویت‌های مجموعه آموزش و پرورش کشور در دستور کار مجلس و کمیسیون آموزش و تحقیقات قرار گرفت.

عضو هیئت رئیسه مجلس فعل و انفعالات به وجود آمده اخیر در بدنه آموزش و پرورش را مانعی جدی در مسیر اجرای طرحو نظام رتبه بندی معلمان دانست و عنوان کرد: بطحایی وزیر مستعفی آموزش و پرورش درصدد اجرای این طرح بود اما با خروج یکباره وی از وزارتخانه، عملی شدن آن نیز به‌صورت خودکار به تعویق افتاد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه فعلاً دولت و مجموعه مدیریتی وزارت آموزش و پرورش هیچ برنامه‌ای برای اجرای این طرح ندارند تصریح کرد: مجلس و کمیسیون به‌شدت موضوع اجرای طرح نظام رتبه‌بندی کردن معلمان را به‌عنوان یکی از برنامه‌های مهم قانون برنامه ششم توسعه پیگیری می‌کنند.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس تلاش برای وادار کردن دولت به اجرای تعهدات و تکالیف مهمش در حوزه آموزش و پرورش را مورد تأکید قرار داد و ابراز داشت: امیدواریم با رایزنی‌های گسترده‌ای که توسط مجلس و کمیسیون آموزش و تحقیقات در حال انجام است اجرای طرح نظام رتبه‌بندی معلمان به‌زودی تعیین تکلیف شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان را از حقوق اصلی قشر معلمان و جامعه فرهنگیان کشور دانست و خاطرنشان کرد:‌ با اجرای درست این طرح علاوه بر امکان همکاری برخی از معلمان با مؤسسات علمی و پژوهشی کشور عدالت لازم نیز در پهنه وسیع نظام آموزش و پرورش برقرار می‌شود.

عباسی در پاسخ به این پرسش که آیا تاکنون درباره انتخاب و معرفی وزیر جدید آموزش و پرورش دولت با مجلس رایزنی انجام داده است یا خیر اظهار داشت: خیر تا این لحظه دولت با هیئت رئیسه مجلس و کمیسیون آموزش و تحقیقات در مورد شرایط فعلی آموزش و پرورش و زمان معرفی وزیر جدید هیچ صحبت خاصی انجام نداشته است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه