رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۱
  • کد خبر : ۳۰۲۱۲
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان:

۹۰ درصد اهداف ۵ ساله جمعیت هلال احمر استان گیلان تحقق پیدا کرد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان در سی و یکمین جلسه هیات مدیره و جلسه سالیانه مجمع استان بیان کرد: تاکنون ۹۰ درصد اهداف در برنامه ۵ ساله جمعیت هلال احمر که تاکنون دو سال آن سپری شده  محقق و اولویت امسال هلال احمر گیلان خودکفایی در بخش اقتصادی می باشد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی […]

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان در سی و یکمین جلسه هیات مدیره و جلسه سالیانه مجمع استان بیان کرد: تاکنون ۹۰ درصد اهداف در برنامه ۵ ساله جمعیت هلال احمر که تاکنون دو سال آن سپری شده  محقق و اولویت امسال هلال احمر گیلان خودکفایی در بخش اقتصادی می باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی عصرصادق به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان؛ مهدی ولی پور با اشاره به برنامه های اقتصادی جمعیت هلال احمر استان گیلان اظهار کرد: بخشی از برنامه خودکفایی و سرمایه ای هلال احمر استان با خرید ساختمان مجتمع جامع توانبخشی، دارویی و راه اندازی پروژه هایی در لاهیجان و انزلی، رشت و آستارا پس از اخذ مجوز از شورای عالی و جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی و تحقق سازه ای، از درآمدهای آن جهت پیشرفت موثر در فعالیت های انسان دوستانه و تجهیز امکانات و تجهیزات استان استفاده می گردد.
ولی پور با اشاره به افزایش جوانان داوطلب جمعیت هلال احمر گیلان، افزود: در سال گذشته قریب به ۳۰ هزار جوان و داوطلب به عضویت جمعیت هلال احمر استان درآمده اند که با آموزش و فعال سازی این اعضاء، انتخابات مجامع هلال احمر در سال آینده با قوت بیشتر برگزار خواهد شد.
مدیر عامل هلال احمر گیلان با اشاره به راه اندازی ۱۶۷ خانه هلال جهت گسترش آموزش های امدادی در سطوح مختلف جامعه بیان اذعان داشت: کار ساخت انبارهای امدادی در شفت و فومن و پایگاه های زیاز رودسر و آغوزی سیاهکل آغاز و با اختصاص اعتبار تا پایان سال به اتمام می رسد.
مهدی ولی پور با اشاره ارسال کمک ۵ میلیارد تومانی نقدی و غیرنقدی مردم نوع دوست استان به سیل زده گان، خاطرنشان کرد: این کمک ها ۴۰۰ میلیون تومان به صورت نقدی و مابقی به صورت غیر نقدی بود در ۶ مرحله به مناطق سیل زده ارسال شد.
ولی پور حضور تیم های حمایت روانی ، امداد هوایی در مناطق سیل زده را از دیگر فعالیت های این جمعیت در سیل اخیر عنوان کرد، وی همچنین به اجرای ۵۶۱ برنامه توسط حوزه داوطلبان  به ارزش یک میلیارد تومان گفت: این فعالیت ها با مشارکت  ۴۷۰۰ داوطلب و عضو فعال هلال احمر استان اجرا شد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه