رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۲
  • کد خبر : ۳۰۰۰۶
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

تشریح طرح های آبرسانی روستایی شهرستان رضوانشهر

عصرصادق به نقل از آبفار گیلان؛ دبیر سفرهای شهرستانی شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان مهمترین تصمیمات اتخاذ شده در سفر یک روزه به شهرستان رضوانشهر را تشریح کرد. جمشید علیپور گفت: در جلسه ای که با حضور مدیرعامل شرکت آبفار استان، فرماندار و نماینده شهرستان رضوانشهر در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، تکمیل و […]

عصرصادق به نقل از آبفار گیلان؛ دبیر سفرهای شهرستانی شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان مهمترین تصمیمات اتخاذ شده در سفر یک روزه به شهرستان رضوانشهر را تشریح کرد.

جمشید علیپور گفت: در جلسه ای که با حضور مدیرعامل شرکت آبفار استان، فرماندار و نماینده شهرستان رضوانشهر در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، تکمیل و بهره برداری از مجتمع آبرسانی بیجارکن تا هفته دولت امسال در دستور کار قرار گرفت.
وی با تاکید بر بازسازی تاسیسات خسارت دیده از سیل؛ از راه اندازی دیزل ژنراتور مجتمع آبرسانی رودکنار و احداث دیواره مجتمع حوریان خبر داد. 
علیپور افزود: بازسازی ۵ هزار متر از خطوط آبرسانی فرسوده شهرستان رضوانشهر نیز در این جلسه مصوب شد.
وی، با اشاره به اینکه تا هفته دولت سال جاری مجتمع آبرسانی الله بخش محله تکمیل و افتتاح می شود، گفت: تا ۱۰ روز آینده مقدمات حفر چاه روستای رودبارسرا فراهم خواهد شد.
وی، با تاکید بر اینکه پس از ابلاغ اعتبارات سفر ریاست جمهوری، با هماهنگی فرمانداری شهرستان رضوانشهر آبرسانی به روستاهای فاقد تاسیسات آب شرب در اولویت قرار می گیرد، افزود: مطالعات تامین آب شرب پروژه بام سبز رضوانشهر به زودی توسط شرکت آبفار انجام و به فرمانداری اعلام می شود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه