رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۳
  • کد خبر : ۲۹۹۹۸
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

بررسی وضعیت آب شرب روستایی شهرستان رضوانشهر با حضور مدیرعامل شرکت آبفار گیلان

عصرصادق به نقل از آبفار گیلان؛ در جلسه ای با حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان، نماینده مردم شهرستان های تالش، رضوانشهر، ماسال در مجلس شورای اسلامی و فرماندار رضوانشهر، وضعیت آب شرب روستایی این شهرستان بررسی شد. مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان در این جلسه با اشاره به اینکه شهرستان […]

عصرصادق به نقل از آبفار گیلان؛ در جلسه ای با حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان، نماینده مردم شهرستان های تالش، رضوانشهر، ماسال در مجلس شورای اسلامی و فرماندار رضوانشهر، وضعیت آب شرب روستایی این شهرستان بررسی شد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان در این جلسه با اشاره به اینکه شهرستان رضوانشهر دارای ۵۴ روستای برخوردار از آب آشامیدنی سالم و بهداشتی است: گفت: ۱۲ هزار و ۴۰۰ مشترک در این روستاها زیر پوشش شبکه آبرسانی قرار دارند.
محب علی رنج ور با اشاره به اینکه در سال گذشته بیش از ۴۴ میلیارد ریال اعتبار از محل صندوق توسعه ملی و منابع استانی به حوزه آب شرب روستایی شهرستان رضوانشهر اختصاص یافت، افزود: هم اکنون ۱۶ پروژه آبرسانی در دو بخش تامین و تقویت آب شرب در این شهرستان در حال اجراست.
وی گفت: در قالب طرح جامع آبرسانی به ۱۰۰۰ روستای گیلان، مجتمع آبرسانی بیجارکن رضوانشهر بعنوان یکی از پروژه های مهم این شهرستان در دست اجراست. 
وی افزود: با احداث این مجتمع آبرسانی ۱۸ روستای شهرستان رضوانشهر از نعمت آب شرب سالم برخوردار می شوند. 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه