رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳
  • کد خبر : ۲۸۷۶۳
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
رضا رسولی

نگاه های سیاسی مانع از ثبت خانه ابتهاج شد/شهردار رشت تا پایان هفته انتخاب می‌شود

عصرصادق ؛ هشتاد و هشتمین جلسه شورا در تالار شورا برگزار شد. در این جلسه نایب رئیس شورا اظهار داشت : هر روز روز جوان است و تجربه نشان داده هر جا جوانان به میدان آمدند، نظیر انقلاب و جنگ، به اهداف نظام رسیده ایم. رسولی با گرامیداشت روز ارتش، یادآور شد، این روزها نیروهای […]

عصرصادق ؛ هشتاد و هشتمین جلسه شورا در تالار شورا برگزار شد.

در این جلسه نایب رئیس شورا اظهار داشت : هر روز روز جوان است و تجربه نشان داده هر جا جوانان به میدان آمدند، نظیر انقلاب و جنگ، به اهداف نظام رسیده ایم.
رسولی با گرامیداشت روز ارتش، یادآور شد، این روزها نیروهای ارتش در مناطق سیل زده به مردم خدمت می کنند.
نایب رییس شورا حادثه روز جمعه و تخریب خانه ابتهاج را روز تلخی توصیف کرد و بیان داشت: به نظر می رسد نگاه های سیاسی مانع ثبت این خانه شد. شورا دو سال پیاپی مانع تخریب این خانه شد و دو سال اعتبار برای خرید خانه گذاشته شد. مالک هم نمی خواست خانه را بفروشد و حق مالکانه افراد محفوظ است.
رسولی ادامه داد: یا خانه باید در محور پروژه های شهرداری باشد یا میراث باید ثبت می کرد تا تخریب نگردد. دو سال شورا مانع از تخریب خانه ابتهاج شده بود.
وی تاکید کرد: آیندگان از مسببان این اتفاق ناگوار به نیکی یاد نخواهند کرد. بسیاری از آسیب ها از همین نگاه های تنگ نظرانه رخ می دهد و از شهروندان بابت این حادثه تلخ عذر خواهی می کنم.
رسولی با اشاره به دستور جلسه یعنی انتخاب شهردار گفت: بخش دوم جلسه بصورت غیر علنی برگزار می شود.
نایب رئیس شورا بیان کرد: شورای شهر تمام تلاش خود را در طی ۱۰ماه گذشته داشته تا بهترین انتخاب را داشته باشد. به لحاظ قانون شورا کوتاهی نکرده و وزارت کشور این انتخابها را نپذیرفت.
وی ادامه داد: امیدوارم شرایط نگران کننده پایان یافته و بتوانیم وضعیت شهردار را تعیین تکلیف نماییم.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه