رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۹
  • کد خبر : ۲۸۶۴۵
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
سیلاب شیراز

۱۷کشته و ۷۴ زخمی تاکنون/‌‌ حضور ۴ کودک در میان ‌کشته‌شدگان

عصرصادق ، بارش شدید باران که از بامداد امروز در استان فارس آغاز شده بود، از حوالی ساعت ۱۱ منجر به وقوع سیلاب شدید در منطقه دروازه قرآن، میدان ابوکلام، هفت‌تنان و مسیرهای منتهی به این مناطق شده بود. ۱۷ کشته و ۷۴ زخمی ‌در سیل شیراز ‌پیرحسن کولیوند سرپرست اورژانس کشور در گفت‌وگو با […]

عصرصادق ، بارش شدید باران که از بامداد امروز در استان فارس آغاز شده بود، از حوالی ساعت ۱۱ منجر به وقوع سیلاب شدید در منطقه دروازه قرآن، میدان ابوکلام، هفت‌تنان و مسیرهای منتهی به این مناطق شده بود.

۱۷ کشته و ۷۴ زخمی ‌در سیل شیراز

‌پیرحسن کولیوند سرپرست اورژانس کشور در گفت‌وگو با تسنیم اعلام کرد‌‌: ۱۷ نفر در سیل شیراز جان باختند و ‌تاکنون ۷۴ مصدوم به‌جای گذاشته ‌و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و ۱۶ دستگاه آمبولانس درحال امدادرسانى به سیل‌زدگان است.

امدادرسانی نیروهای مهندسی و پزشکی سپاه فجر فارس به سیل‌زدگان

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه فجر استان فارس گفت: نیروها و امکانات مهندسی و پزشکی سپاه فجر فارس و جمعی از گروه‌های جهادی بسیج در امدادرسانی به آسیب‌دیدگان حادثه سیل در شیراز حضور دارند.‌

سرگرد جلال یارمحمدی با اشاره به حادثه وقوع سیلاب و بروز خسارات به خودروها و مسافران نوروزی در منطقه دروازه قرآن شیراز اظهار داشت: نیروهای امدادی سپاه در حال آمادهباش هستند و امکانات پزشکی و مهندسی سپاه استان فارس به صورت فعال در فرآیند امدادرسانی به مردم شیراز در سطح این شهرستان حضور دارند.

وی افزود: علاوه بر نیروها و امکانات مهندسی سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی، جمعی از گروه‌های جهادی و اقشار بسیج استان فارس نظیر بسیج جامعه پزشکی، معاونت امداد و درمان سپاه فجر، بسیج سازندگی فارس و سایر اقشار بسیج در امدادرسانی به آسیب‌دیدگان حادثه سیل در شیراز حضور فعال دارند.

انتقال ۱۷ جسد به پزشکی قانونی ا‌ستان فارس/۴کودک در ‌بین کشته‌شدگان شناسایی شد

مدیرکل پزشکی قانونی استان فارس با اشاره به انتقال ۱۷ جسد به پزشکی قانونی فارس گفت: در میان کشته‌شدگان ۴ کودک، ۳ پسر و یک دختر وجود دارد.‌

سعید غلامزاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با اشاره انتقال ۱۷ جسد به پزشکی قانونی اظهار داشت: از این تعداد ۶ مرد، ۷ زن، ۴ کودک هستند.

وی با بیان اینکه شناسایی اجساد در حال انجام است، گفت: کودکان ۳ پسر و یک دختربچه هستند.

ورودی شیراز از سمت پل شهید اسکندری به‌سمت اصفهان مسدود  است

رئیس پلیس راه شمال استان فارس در پی این حادثه از برخورد تعداد ۱۰۰ خودرو در ورودی دروازه قرآن خبر داد و گفت: به‌دلیل آب‌گرفتگی ورودی شیراز از سمت پل شهید اسکندری به‌سمت اصفهان مسدود است و تا اطلاع ثانوی تردد از این مسیر امکان‌پذیر نخواهد بود.

سرهنگ عبدالهاشم دهقان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با تأکید بر اینکه “عبور و مرور از منطقه دروازه قرآن غیرممکن شده و در تلاش هستیم تا پایان امروز این مسیر بازگشایی شود”، گفت: دیگرمحورهای مواصلاتی استان فارس باز است و تردد در آنها جریان دارد.

رئیس پلیس راه شمال استان فارس ادامه داد: مسافران با توجه به شروع بارش برف و باران از شب گذشته و احتمال سیلابی شدن در مسیرهای مواصلاتی استان  از سفرهای غیرضروری از این مسیرها خودداری کنند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه