عصرصادق؛ به نقل از تسنیم، سردار محمد عبدالله‌پور با اشاره به وقوع سیل در استان گلستان و مازندران در رشت اظهار داشت: پایگاه‌های مقاومت بسیج، مساجد محلات و حوزه‌های نواحی سپاه قدس گیلان آماده دریافت کمک‌های مردمی برای ارسال به مناطق سیل‌زده هستند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به آمادگی کامل این سپاه برای کمک به هم‌وطنان سیل‌زده در استان‌های گلستان و مازنداران گفت: سپاه پاسداران همچنان در کنار دیگر نهادهای خدمت‌رسان در صحنه حاضر و فعال است و کمک‌های مردمی نیز برای ارسال به مناطق سیل‌زده دریافت می‌شود.

سردار عبدالله‌پور خدمت به مردم و هم‌وطنان عزیز را وظیفه سپاه دانست و عنوان کرد: سپاه پاسداران خود را خدمتگزار مردم می‌داند و در این مسیر نیز تلاش می‌کنیم تا بخشی از مشکلات مردم سیل‌زده استان‌های گلستان و مازندران را با ارسال کمک‌های مردمی از گیلان برطرف کنیم.

وی با بیان اینکه سپاه در برابر مشکلات مردم سکوت نمی‌کند و بی‌تفاوت نیست افزود: در حال حاضر بیشترین نیاز مردم سیل‌زده استان‌های گلستان و مازندران، پتو و موادغذایی کنسروی بوده و سپاه جهت خدمت‌رسانی به این مردم و شاد کردن دل هم‌وطنان عزیز آمادگی کامل دارد.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با اشاره به اینکه کمک‌های مردمی پس از دریافت به مناطق سیل‌زده استان‌های گلستان و مازندران ارسال می‌شود خاطرنشان کرد: تلاش می‌کنیم که در کمترین زمان ممکن کمک‌های مردمی گیلان را به مناطق سیل‌زده برسانیم.

سردار عبدالله‌پور، خدمتگزاری و خدمات‌رسانی به مردم را بخشی از مأموریت ذاتی و مهم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: این خدمتگزاری یکی از افتخارات سپاه پاسداران و بسیج مستضعفین به شمار می‌رود.

وی ضمن درخواست از عموم مردم برای کمک به هم‌وطنان سیل‌زده در استان‌های گلستان و مازندران خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران و بسیج همواره در سختی‌ها همراه مردم هستند و مردم را تنها نمی‌گذارند و این از افتخارات سپاه و بسیج است.