رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۷
  • کد خبر : ۲۸۵۰۴
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

میوه شب عید با قیمت دولتی در سراسر گیلان توزیع می‌شود

عصرصادق ؛  فرهاد دلق‌پوش امروز در نشست اداری شهرستان اظهار داشت: ما در شرایط جنگ اقتصادی قرار گرفته‌ایم و در این مسیر برخی کاستی‌ها و چالش‌ها توسط دشمنان ملت و برخی نیز توسط تعدادی عوامل داخلی که منافع شخصی خود را تأمین می‌کنند اتفاق می‌افتد. رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان با بیان اینکه […]

عصرصادق ؛  فرهاد دلق‌پوش امروز در نشست اداری شهرستان اظهار داشت: ما در شرایط جنگ اقتصادی قرار گرفته‌ایم و در این مسیر برخی کاستی‌ها و چالش‌ها توسط دشمنان ملت و برخی نیز توسط تعدادی عوامل داخلی که منافع شخصی خود را تأمین می‌کنند اتفاق می‌افتد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان با بیان اینکه باید تلاش کنیم که در ایام پایانی سال با یک مدیریت کارآمد به مردم خدمت‌رسانی کنیم ابراز داشت: همدلی، همگام بودن و وحدت همگان در راستای خدمت‌رسانی به مردم ضرورت دارد.

دلق‌پوش با اشاره به اینکه پرتقال و سیب از ۲۵ اسفندماه تا ۱۰ فروردین سال ۹۸ در گیلان با محوریت تعاونی روستایی، همکاری اتاق اصناف و شهرداری‌ها توزیع می‌شود افزود: مساله اتحاد و بسیج خدمات گیلان برای مردم و مسافران نوروزی با ایجاد آرامش و نظام‌مندی در بازار شب عید همراه می‌شود.

وی به توزیع ۶۰۰ تن سیب و ۷۰۰ تن پرتقال با قیمت دولتی در سراسر استان اشاره کرد و گفت: بسیاری از مشکلات کلان از طریق نمایندگان قابل پیگیری است، البته در این شرایط فعلی کسی نمی‌تواند معجزه کند ولی باید برای عبور از این شرایط همدیگر را درک کنیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان با بیان اینکه میانگین مصرف روزانه مرغ در گیلان حدود ۲۰۰ تن است خاطرنشان کرد: ما کشتار روزانه حدود ۵۰۰ تن مرغ در گیلان داریم و چنانچه به اندازه نیاز مردم، مرغ در ویترین باشد جو روانی به وجود نمی‌آید.

دلق‌پوش با اشاره به اینکه روزانه حدود ۳۰۰ تن مرغ اضافه به تهران ارسال می‌شود اظهار داشت: ما می‌توانیم بر اساس ۲۰۰ تن سهمیه مرغ روزانه، میزان سهمیه مرغ در هر شهرستان را مشخص کنیم تا در این راستا بازار نیز دچار مشکل نشود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان خاطرنشان کرد: تنظیم گوشت قرمز را نیز بر اساس شاخص‌ها و ظرفیت‌های هر شهرستان در استان گیلان تقسیم‌بندی کردیم و امیدواریم که برای رفع کاستی‌ها تلاش می‌کنیم.

وی مصرف آرد گیلان را به‌دلیل شناور بودن جمعیت و گردشگران، بیش از سهمیه فعلی دانست و ابراز داشت: اکنون سرانه مصرف ماهانه هر گیلانی ۷ کیلوگرم آرد در نظر گرفته شده و در این راستا پیگیری افزایش سرانه مصرف آزادپزان جهت تعادل در عرضه نان بسیار جدی است.

به گزارش تسنیم، کارشناسان اداره صنعت شهرستان آستانه اشرفیه، معاون شرکت‌ شهرک‌های صنعتی، رئیس اتاق اصناف و نماینده مردم آستانه در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست حضور داشتند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه