رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۱
  • کد خبر : ۲۸۴۱۴
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
استاندار گیلان خواستار شد

افزایش برنامه‌های توسعه‌ای دولت در گیلان

عصرصادق ؛ مصطفی سالاری پیش از سخنرانی رئیس‌جمهور در شهرستان لاهیجان در جمع پرشور مردم گیلان در ورزشگاه تختی لاهیجان با عرض خیرمقدم به رئیس‌جمهور و هیئت دولت اظهار کرد: به گفته شما گیلان سرزمین مفاخر ایران اسلامی است و در سال ۹۲ و ۹۶ افتخارآفرینی کرده‌اند. وی با اشاره به پروژه‌های توسعه‌ای استان گیلان […]

عصرصادق ؛ مصطفی سالاری پیش از سخنرانی رئیس‌جمهور در شهرستان لاهیجان در جمع پرشور مردم گیلان در ورزشگاه تختی لاهیجان با عرض خیرمقدم به رئیس‌جمهور و هیئت دولت اظهار کرد: به گفته شما گیلان سرزمین مفاخر ایران اسلامی است و در سال ۹۲ و ۹۶ افتخارآفرینی کرده‌اند.

وی با اشاره به پروژه‌های توسعه‌ای استان گیلان افزود: افتتاح پروژه راه‌آهن رشت ـ قزوین و توسعه و تکمیل آن به شهرستان‌های انزلی و آستارا موجب سپاسگزاری مردم گیلان شده است.

استاندار گیلان با ابراز امیدواری از افزایش دستاوردهای دولت در گیلان گفت: امیدواریم با تصمیمات راهگشای شما این مسیر توسعه همچنان ادامه داشته باشد.

نماینده عالی دولت در استان گیلان با اشاره به حضور مردم از دقایق ابتدایی صبح در ورزشگاه تختی لاهیجان افزود: به نمایندگی از مردم قدرشناس مردم گیلان خدمت شما اعلام می‌کنیم که گیلان سرزمین نشود خرم است و به این استان خوش آمدید./فارس

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه