رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۴
  • کد خبر : ۲۸۳۵۴
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
در یک عمل جراحی طاقت فرسا؛

روایت حیات دوباره یک مادر

عصرصادق ؛ یک مادر تهرانی در یکی از سخت ترین و پر استرس ترین عمل های زایمان با دریافت تعداد ۴۲ واحد فرآورده خونی، به همراه فرزند تازه متولد شده اش در سلامت کامل به سر می بردند. به گزارش مهر؛  در روز پاسداشت مقام مادر و در یک عمل سخت و طاقت فرسا، مادری از […]

عصرصادق ؛ یک مادر تهرانی در یکی از سخت ترین و پر استرس ترین عمل های زایمان با دریافت تعداد ۴۲ واحد فرآورده خونی، به همراه فرزند تازه متولد شده اش در سلامت کامل به سر می بردند.

به گزارش مهر؛  در روز پاسداشت مقام مادر و در یک عمل سخت و طاقت فرسا، مادری از اهالی پایتخت به علت خونریزی زیاد با دریافت ۴۲ واحد فرآورده خونی O منفی در یکی از بیمارستان های تهران به زندگی بازگشت.

گزارش های رسیده از این بیمارستان، حکایت از سلامت مادر و فرزند تازه متولد شده اش دارد که برای این اتفاق خوب علاوه بر تلاش و همت پزشکان و خدمتگزاران در اتاق عمل، ۸ واحد خون، ۱۷ واحد پلاسما، ۵ واحد کرایو و ۱۲ واحد پلاکت مصرف شده و این نشان می دهد که مهربانی شهروندان تهرانی توانسته است از رگ های اهداکننده تا نفس های یک نوزاد، عاشقانه ترین هدیه روز مادر را در پایتخت به نام این مادر عزیز ثبت کند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه