رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۳
  • کد خبر : ۲۸۲۲۴
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

٢٢بهمن سال ۱٣٩٧ میدان شهدای ذهاب شهرداری رشت

عصرصادق ؛ یادداشت / امروز وقتی که دیدم مردم همچون سالهای قبل در چهل سالگی انقلاب با وجود همه سختی ها و فشار باز هم برای کیان انقلاب و حمایت از رهبری عزیز و شهدای والا مقام آن هم در زیر بارش باران حضور پرشوق داشتند به عملکرد مسئولین فکر کردم ای کاش این مدیران […]

عصرصادق ؛ یادداشت / امروز وقتی که دیدم مردم همچون سالهای قبل در چهل سالگی انقلاب با وجود همه سختی ها و فشار باز هم برای کیان انقلاب و حمایت از رهبری عزیز و شهدای والا مقام آن هم در زیر بارش باران حضور پرشوق داشتند به عملکرد مسئولین فکر کردم ای کاش این مدیران ما نیز همانند مردم به وظیفه شان خوب عمل میکردند و قطره ای نسبت به دریای لطف مردم همیشه در صحنه به فکر انقلاب و نظام و اسلام بودند چرا که عملکرد انقلاب ما رویکردی از اسلام خواهد بود و در صورت تحقق پیروزی اسلام پیروز خواهد بود . این همه زحمات شهدا و علما و دانشمندان متدین و سربازان گمنام انقلاب کی به ثمر خواهد نشست و مردم کی خواهند توانست لمسش کنند . آری این مردم زحمتکش و سخت کوش که اکثر قریب به اتفاق دارای مشکلات اقتصادی فراوان هستند و بیکاری بیداد میکند و در خانواده هریک از مردم جوان بیکار هست و مشکل معیشت دارند باز هم اینگونه پرشور به راهپیمایی ٢٢بهمن آمدند و اینها ارزشمندترین سرمایه یک کشور هستند. حال اگر برای این مردم مدیرانی از جنس شهدای گرانقدر داشتیم و آنها مدیران اکنون بودند این مردم چه میکردند ؟
امیدوارم که مدیران ما با نگاهی به عملکرد شهدا و اهدافشان و آرمان انقلاب و امام راحل( ره )ذره ای همانند انان عمل کنند و نیت و فکر و گام شان را برای رضای خدا بردارند آنوقت هم برای خودشان و هم برای مردم لذت بخش خواهد بود . بدور از سیاست بازی ها و حزب نگری و قدرت طلبی که هم رضایت خالق را خواهند داشت و هم مخلوق.
در پایان آرزوی سرافرازی ایران اسلامی عزیز را از خداوند منان خواستارم.
ابوالفضل پورمجیب _ مدرس دانشگاه

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه