رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۷
  • کد خبر : ۲۸۱۷۳
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

آخرین نوبت وام ضروری اسفند پرداخت می‌شود

 عصرصادق ؛ جمشید تقی‌زاده  اظهار کرد: نوبت پنجم وام ضروری برای ۳۳ هزار نفر از بازنشستگان ثبت‌نام کننده و واجد شرایط مرحله اول پرداخت شده و نوبت ششم و پایانی این مرحله اسفند ماه پرداخت می‌شود. به گفته وی، ۳۵ هزار نفر باقیمانده در این نوبت وام خود را دریافت خواهند کرد که به این […]

 عصرصادق ؛ جمشید تقی‌زاده  اظهار کرد: نوبت پنجم وام ضروری برای ۳۳ هزار نفر از بازنشستگان ثبت‌نام کننده و واجد شرایط مرحله اول پرداخت شده و نوبت ششم و پایانی این مرحله اسفند ماه پرداخت می‌شود.

به گفته وی، ۳۵ هزار نفر باقیمانده در این نوبت وام خود را دریافت خواهند کرد که به این ترتیب ۲۰۰ هزار نفر در مرحله اول وام دریافت کرده‌اند.

تقی‌زاده یادآور شد: در مرحله دوم پرداخت وام که ثبت‌نام اینترنتی آن از اول تا پایان بهمن ماه انجام می‌شود، ۲۰۰ هزار نفر باقیمانده وام خود را از فروردین تا شهریور ۹۸ در قالب نوبت‌بندی و بر اساس اولویت دریافت می‌کنند.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری همچنین درباره بیمه درمان بازنشستگان گفت: ما علاوه بر پیگیری اجرای ماده ۸۵ قانون مدیریت خدمات کشوری، در قرارداد بیمه تکمیلی امسال حمایت ویژه از بیماران خاص و همچنین مُعسر در دستور کار قرار دارد.

وی ادامه داد: تمام تلاش صندوق بازنشستگی اجرای عدالت اجتماعی در حوزه بازنشستگی است که از جمله آرمان‌های بلند امام راحل و انقلاب اسلامی است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه