رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۵
  • کد خبر : ۲۸۰۴۶
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
با فرا رسیدن چهل سالگی انقلاب اسلامی؛

حضور شرکت گاز استان گیلان در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی

عصرصادق؛ به نقل از روابط عمومی گاز گیلان، نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی، صبح روز شنبه ۶ بهمن با حضور استاندار گیلان، معاونین استاندار و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی در پیاده‌ راه فرهنگی شهرداری رشت در میدان شهدای ذهاب افتتاح شد. معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان در این مراسم با اشاره به چهل سالگی […]

عصرصادق؛ به نقل از روابط عمومی گاز گیلان، نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی، صبح روز شنبه ۶ بهمن با حضور استاندار گیلان، معاونین استاندار و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی در پیاده‌ راه فرهنگی شهرداری رشت در میدان شهدای ذهاب افتتاح شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان در این مراسم با اشاره به چهل سالگی انقلاب اظهار داشت: برنامه‌هایی در سطح ملی و متناسب با ایام دهه فجر در دستور کار داریم که نمایشگاه دستاوردهای انقلاب نقطه شروع این برنامه ها می باشد.

سیدمحمد احمدی با اشاره به اینکه نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی با مشارکت سایر دستگاه‌های اجرایی استان گیلان اجرایی و برگزار می شود خاطرنشان کرد: این نمایشگاه از ۶ بهمن فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرد و تا تاریخ ۱۱ بهمن نیز ادامه دارد.

شرکت گاز استان گیلان نیز با هدف بیان دستاوردهای چهل ساله خود،اشاعه فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی و اطلاع رسانی پروژه ها و خدمات کیفی خود مانند اپلیکیشن خدمات الکترونیک گاز، قرائت و چاپ همزمان صورتحساب و … در این نمایشگاه حضور دارد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه