رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۶
  • کد خبر : ۲۷۹۲۰
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
توضیحات سرپرست اداره کل امنیتی، انتظامی و اتباع استانداری گیلان درباره گروگان گیری در رشت

عملیات دستگیری بدون آسیب به اتمام رسید

سرپرست اداره کل امنیتی، انتظامی و اتباع استانداری گیلان«حسین اسمعیل پور»  با  با اشاره به حادثه صبح امروز رشت و شنیده شدن صدای گلوله در خیابان بیستون این شهر گفت: صبح امروز پلیس راهور به خودرویی سفید مشکوک و دستور توقف داده که باعث تیراندازی از سوی راننده خودرو و تعقیب و گریز در این […]

سرپرست اداره کل امنیتی، انتظامی و اتباع استانداری گیلان«حسین اسمعیل پور»  با  با اشاره به حادثه صبح امروز رشت و شنیده شدن صدای گلوله در خیابان بیستون این شهر گفت: صبح امروز پلیس راهور به خودرویی سفید مشکوک و دستور توقف داده که باعث تیراندازی از سوی راننده خودرو و تعقیب و گریز در این خیابان شد.

سرپرست اداره کل امنیتی، انتظامی و اتباع استانداری گیلان با بیان اینکه خودرو سرقتی و راننده آن مجهز به سلاح گرم(کلت کمری) بود افزود: راننده پژو پارس سرقتی پس از تعقیب و گریز در یکی از کوچه‌های بن بست خیابان بیستون رشت گرفتار و به ساختمانی نیمه‌کاره پناه برد.

وی تصریح کرد: سارق برای نجات جان خود پسربچه‌ایی را گروگان گرفته و به پشت بام ساختمانی نیمه‌کاره برد.

اسمعیل پور با اشاره به تلاش پلیس جهت دستگیری سارق با کمترین درگیری مسلحانه تصریح کرد: با تلاش نیروهای ویژه پلیس عملیات دستگیری سارق بدون آسیب به اتمام رسیده و پسربچه نجات پیدا کرد.

وی تاکید کرد: سارق دستگیر و در حال تکمیل پرونده هستیم که اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.

گفتنی است،صبح امروز صدای پی در پی شلیک گلوله در خیابان بیستون رشت شنیده شده و فردی مسلح در این خیابان موجب ترس و وحشت عابران و ساکنان این خیابان شد./شبستان

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه